Відрізав захист однією передачею. Український воротар Коваль відзначився асистом у матчі Ліги Європи: відео

ФК "Шериф"

Від початку нового сезону ексголкіпер "Динамо" виступає за молдовський "Шериф".

Український воротар молдовського "Шерифа" Максим Коваль відзначився результативною передачею в матчі Ліги Європи проти кіпрської "Омонії".

Попередні чотири роки українець провів у Саудівській Аравії, відігравши 110 матчів за місцевий "Аль-Фатех". Та минулого літа Коваль повернувся до Європи, підписавши контракт з чинним чемпіоном Молдови.

У чемпіонаті Молдови Максим дебютував у матчах проти "Петрокуба" та "Буюканя", в яких пропустив один гол. На стартову гру "Шерифа" в єврокубках проти "Омонії" українець вийшов у стартовому складі.

Гості вийшли вперед вже на другій хвилині. У результативній атаці взяв участь Коваль - саме він вибив м'яча до штрафного суперників, чим результативно скористався форвард Рашид Ібрагім Аканбі.

Епізод з асистом Коваля - з позначки 0:26 на відео нижче.

До фінального свистка "Шериф" розвинув перевагу в рахунку до трьох голів. А в другому таймі на полі з'явився інший український легіонер - півзахисник "Омонії" Роман Безус. Той вийшов на заміну замість форварда Бруну на 81-й хвилині зустрічі.

Хто такий Максим Коваль

• 29-річний український голкіпер молдовського "Шерифа".
  • Колишній футболіст "Динамо" (107 матчів, 101 пропущений гол), з яким вигравав Кубок України в сезоні 2013/14. У чемпіонаті України також загравався за "Говерлу" й запорізький "Металург".
  • Колишній воротар національної збірної України. За головну команду країни дебютував у 2012 році та провів два матчі (останній - у листопаді 2017 року).

• "Шериф" очолив таблицю групи "Е" в Лізі Європи. У паралельному матчі квартету англійський "Манчестер Юнайтед" поступився "Реалу Сосьєдад" з рахунком 0:1.
  • Роман Безус приєднався до "Омонії" в серпні цього року. Футболіст збірної України підписав контракт до 2024 року та вже забив свій дебютний гол за нову команду.
  • Єдиним представником України в поточному розіграші Ліги Європи є київське "Динамо". Команда Мірчі Луческу розпочала свої виступи на турнірі з мінімальної поразки від турецького "Фенербахче" (1:2).
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо