У Хмельницькому планують будувати модульні підземні укриття

У Хмельницькому планують будувати модульні підземні укриття

У Хмельницькому планують будувати модульні підземні укриття
Фото: з сайту ukryttia.com.ua

Питання встановлення підземних модульних укриттів розглядають в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради. Їх планують облаштовувати у тих закладах освіти, які не мають власних укриттів, або вони не відповідають вимогам техніки безпеки. Перші побудови можуть з`явитися вже в цьому році.

Про це Суспільному розповіла виконувачка обов’язків директора департаменту Ольга Кшановська.

За словами чиновниці, у Хмельницькій громаді 12 шкіл, які не мають укриттів. Нині освітяни вивчають комерційні пропозиції та характеристики таких модульних укриттів. Модульний каркас на 100 осіб обійдеться приблизно в півтора мільйона гривень. Втім, до нього ще потрібно підвести й комунікації.

«Де це буде можливо, ми будемо розглядати варіант або будівництва повноцінного укриття, або використання модульних укриттів, які ховаються під землю, підводиться ряд цих комунікацій, для того, щоб укривати. Є пропозиція від 50 до 250 осіб. Відповідно їхній об’єм, їхня площа, це все переходить у вартість. Ми зараз моніторимо різні пропозиції. Вивчаємо досвід. Розпочнемо, можливо, ще в цьому календарному році, або, можливо, вже перейдемо у новий бюджетний рік», - розповіла Ольга Кшановська.

Читайте також

Читайте нас у Telegram Viber та Instagram

На початок