На Хмельниччині не вистачає шкільних автобусів

На Хмельниччині не вистачає шкільних автобусів

На Хмельниччині не вистачає шкільних автобусів
Фото: Патрульна поліція Волині

82 шкільних автобуси з Хмельниччини були вилучені для потреб військових та евакуації населення, тож наразі деякі громади залишилися без необхідного транспорту та відчувають проблеми із підвезенням дітей до школи.

Про це Суспільному розповіла директорка департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Дарія Басюк.

За її словами, до початку війни автобусний парк закладів освіти Хмельницької області нараховував понад 460 транспортних засобів.

«Наразі ведеться робота в декількох напрямках. По-перше, закуповуютьсяавтобуси за рахунок територіальних громад. Є декілька територіальних громад, які це зробили. Є позитивний досвід, коли укладаються угоди з місцевими перевізниками. Наприклад, Нетішин таХмельницький мають такі домовленості, виділені гроші з міських бюджетів і ці громади оплачують послуги з перевезення школярів», - розповіла Дарія Басюк.

Зі слів чиновниці, в обласному бюджеті на 2022 рік були зарезервовані кошти на придбання шкільних автобусів.

«Якщо з’явиться відповідна законодавча база, тому що під час воєнного стану заборонено таке придбання, то ми будемо намагатися знайти ресурси. Ми реально відчуваємо потребу в шкільних автобусах, але достатнього ресурсу та можливостей для вирішення цієї проблеми, на жаль, поки не має», - каже Дарія Басюк.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок