Жителів "залізного містечка" переселять до модульного містечка "Дубки" в Ірпені

Жителів "залізного містечка" переселять до модульного містечка "Дубки" в Ірпені

Жителів "залізного містечка" переселять до модульного містечка "Дубки" в Ірпені
В Ірпені на Київщині відкрили модульне містечко, фото: Дар'я Кінша / Суспільне

На Київщині людей, які втратили житло та тимчасово проживали у залізничних вагонах, переселять до модульного містечка "Дубки" в Ірпені. Про це розповів перший заступник в.о. міського голови Ірпеня Андрій Кравчук у інтерв’ю для ТСН.

Він зазначив, що у літній період проживати там було комфортно завдяки кондиціонерам. Проте восени та взимку люди не зможуть там проживати, оскільки "Ірпіньводоканал" підвів труби для централізованого водопостачання на поверхні ґрунту. Різких перепадів температури вони не витримають.

"Прийнято спільне рішення з керівництвом "Укрзалізниці" і з містом, що людей переселять в другу чергу модульного містечка "Дубки". Вагони "Укрзалізниця" забере", – сказав Кравчук.

Нині на поставку другої черги модульних будиночків ще очікують. У них встановлять електрорадіатори, а головний корпус опалюватиметься газом.

Що відомо

  • У травні на території санаторію "Дубки" в Ірпені Київської області запрацювало наметове містечко для людей, які під час воєнних дій втратили житло.
  • З середини червня у вагони "Укрзалізниці" почали заселяти жителів Ірпеня. Там зможуть тимчасово проживати до 100 родин.
  • 13 серпня у "Дубках" відкрили модульне містечко для тих, хто втратив житло внаслідок бойових дій. Загалом там можуть вміститися 352 людини.
  • Також в Ірпені мають підготувати додаткові 500 ліжко-місць на території дитячого табору імені Ю. Гагаріна.

Читайте також

У Гостомелі з міркувань безпеки перенесуть модульні будиночки у безпечне місце

В Ірпені встановили нові системи оповіщення: про які небезпеки попередять

На початок