Рош га-Шана в Умані: влада ухвалила низку заборон

Рош га-Шана в Умані: влада ухвалила низку заборон

Рош га-Шана в Умані: влада ухвалила низку заборон
Суспільне Черкаси / Анна Корнієнко, Умань, святкування Рош га-Шана 2021 рік

Заборонити продаж алкоголю, піротехніки та пневматичної зброї. Таке рішення ухвалили в Умані у зв'язку з приїздом паломників-хасидів. Роблять це у цілях безпеки, пояснили у міській раді.

Попри заклики не їхати на святкування Рош га-Шана-2022, паломники продовжують прибувати в місто. Відтак, спеціальним розпорядженням районної адміністрації прийняли низку заборон.

Діятимуть вони з півночі 19 вересня до 00:00 30 вересня.

"Зокрема, йдеться про торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів та дезінфікувальних засобів). Також на цей період заборонили продаж та використання піротехніки, зокрема, салютів та феєрверків, інших вибухових речовин, а також продаж пневматичної зброї та іграшок, що імітують зброю. Роблять це задля уникнення конфронтації між поліцейськими та людьми, що мають при собі макет вогнепальної зброї", – йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Паломників-хасидів закликали уникати приїзду до Умані на святкування Рош га-Шана-2022. Про це йдеться у заяві посольства України в Ізраїлі.
  • Про те, що питання святкування Рош га-Шана-2022 в Умані залишається невизначеним, у посольстві заявили ще у липні. Гарантувати безпеку паломникам наразі не можуть.
  • У перший день повномасштабного вторгнення в Україну  російські війська завдали ракетного удару по центру Умані.
  • Попри повномасштабну війну в Україні хасиди їдуть в Умань аби у вересні відзначати юдейський новий рік. Майже пів тисячі вірян станом на 5 серпня вже прибули до Умані, розповіла міська голова Ірина Плетньова.
  • СБУ та Національна поліція рекомендують паломникам-хасидам утриматися у 2022 році від візиту до України на святкування Рош га-Шана
  • В Умані на Черкащині посилюють безпекові заходи. Вони діятимуть із 19 по 30 вересня, повідомив Суспільному керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
  • У 2022 році Рош га-Шана триватиме із 25 до 27 вересня. У 2021 році на святкування прибуло 30 тисяч паломників, у 2020 – дві з половиною тисячі.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок