Є ймовірність провокацій: хасидів просять не їхати в Умань на святкування Рош га-Шана

Є ймовірність провокацій: хасидів просять не їхати в Умань на святкування Рош га-Шана

Є ймовірність провокацій: хасидів просять не їхати в Умань на святкування Рош га-Шана
Суспільне Черкаси/ Анна Корнієнко, святкування Рош га-Шана у 2021 році

СБУ та Національна поліція рекомендують паломникам-хасидам утриматися цього року від візиту до України на святкування Рош га-Шана

Таке рішення ухвалили спільно з правоохоронними структурами Ізраїля та іншими відповідальними органами української влади, розповіли Суспільному в пресслужбі СБУ.

"Це пов’язано із високою ймовірністю ракетних обстрілів і дій російської сторони, спрямованих на дестабілізацію міжнаціональних відносин і завдання шкоди міжнародному іміджу України", — пояснили в пресслужбі.

Правоохоронці ретельно перевіряють наявну інформацію, яка стосується можливих загроз для перебування паломників у нашій державі задля своєчасного комплексного реагування.

"Попри усі заходи безпеки, Росія може використати приїзд і масове скупчення паломників для влаштування провокацій. Тож просимо утриматися від поїздки до України. А ті, хто все ж наважиться здійснити паломництво, мають неухильно дотримуватись вимог режимних заходів: комендантської години, реагування на сигнали повітряної тривоги, а також виконувати всі вказівки представників правоохоронних органів. Тільки так можливо мінімізувати наявні ризики для вірян у це важливе для єврейського народу свято", — додали в пресслужбі.

Що відомо

  • У 2022 році Рош га-Шана триватиме із 25 до 27 вересня. Торік на святкування прибуло 30 тисяч паломників, позаторік – дві з половиною тисячі.
  • Станом на 5 серпня вже прибули до Умані пів тисячі вірян, розповіла міська голова Ірина Плетньова.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок