У Львові створять культурний центр ЮНЕСКО

У Львові створять культурний центр ЮНЕСКО

У Львові створять культурний центр ЮНЕСКО
Суспільне Львів

У Львові планують створити "UNESCO Сultural Сentre". На це Організація об'єднаних націй з питань освіти, науки та культури виділила півтора мільйона доларів. Про це повідомили у пресслужбі ЮНЕСКО.

Таке рішення 30 серпня оголосила Генеральна директорка ЮНЕСКО Одрі Азуле під час зустрічі з Міністром культури і інформаційної політики України Олександром Ткаченком у Парижі.

"З метою прискорення відновлення культурного сектору України Генеральна директорка також запропонувала підтримку Організації у створенні культурного центру ЮНЕСКО у Львові на прохання мера міста.Це було б місце для зустрічей художників та обміну досвідом, а також проведення навчальних програм та різноманітних заходів. Бюджет у розмірі 1,5 мільйона доларів уже виділено для фінансування його відкриття та операційних витрат протягом кількох місяців", — йдеться у повідомленні.

Також за результатами зустрічі Комітету всесвітньої спадщини рекомендуватимуть внести об’єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Київ та Львів до Списку всесвітньої спадщини, яка перебуває під загрозою.

Читайте також: ЮНЕСКО підтримає внесення історичного центру Одеси до світової культурної спадщини
На початок