ЄБРР дозволив розпочати тендер на будівництво сміттєпереробного комплесу в Хмельницькому

ЄБРР дозволив розпочати тендер на будівництво сміттєпереробного комплесу в Хмельницькому

ЄБРР дозволив розпочати тендер на будівництво сміттєпереробного комплесу в Хмельницькому
Фото: Суспільне Хмельницький.

Європейський банк реконструкції та розвитку ухалив рішення розпочати тендер на будівництво сміттєпереробного комплексу в Хмельницькому. Про це повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За словами міського голови, з початком повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації тендерні процедури, які відбувалися на майданчику Європейського банку реконструкції та розвитку, було призупинено на невизначений термін.

"Однак, оскільки тендер на будівництво сміттєпереробного комплексу складна й тривала процедура, яка займе щонайменше рік часу, ЄБРР ухвалив рішення про початок тендеру на будівництво сміттєпереробного комплексу", - написав Симчишин.

Етапи проведення тендеру на будівництво сміттєпереробного комплексу у Хмельницькому.
Етапи проведення тендеру на будівництво сміттєпереробного комплексу у Хмельницькому. Фото: Хмельницька міська рада.

Компанія-переможець, зі слів Симчишина, має і спроєктувати, і, відтак, збудувати комплекс.

"Етап передкваліфікації триватиме до 21 листопада і передбачає попередню оцінку зацікавлених у тендері компаній. До першого етапу тендеру буде допущено компанії, які пройшли етап передкваліфікації. Далі - фінальна оцінка пропозицій, визначення переможця, з яким і буде укладено контракт", - зазначає Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Що відомо

  • 2 вересня 2020 року в Лондоні відбулося засідання Ради Директорів Європейського банку реконструкції та розвитку, на якому було ухвалено рішення про надання Хмельницькому кредиту в розмірі 28,5 мільйонів євро під будівництво сміттєпереробного комплексу. Згодом місто підписало з ЄБРР кредитний договір. Кредитні зобов'язання на себе взяло комунальне підприємство «Спецкомунтранс» під гарантії Хмельницької міської ради. Сам кредит від ЄБРР не передбачає отримання фактичних коштів. Він передбачає оплату робіт і товарів, які буде закупляти комунальне підприємство "Спецкомунтранс" згідно з тендерними процедурами.
На початок