На Херсонщині люди пішки рятуються до безпечних місць підконтрольної території

На Херсонщині люди пішки рятуються до безпечних місць підконтрольної території

На Херсонщині люди пішки рятуються до безпечних місць підконтрольної території
Фото: Поліція Херсонської області/Facebook

На Херсонщині 12 жителів непідконтрольного населеного пункту пішки евакуювалися до безпечних місць. Там їх зустріли працівники Бериславського районного відділу поліції. Вони доправили чоловіків та жінок до їх місця тимчасового прихистку.

Про це повідомляє поліція Херсонської області.

"Люди літнього віку пішки здолали кілька кілометрів, після чого брід через річку Інгулець дісталися найближчого населеного пункту, підконтрольного Україні, де несуть службу працівники Бериславського районного відділу поліції", - йдеться у повідомленні відомства.

На Херсонщині люди пішки рятуються до безпечних місць
Поліцейські зустріли людей, які пішки вийшли з окупованого села. Фото: Поліція Херсонської області/Facebook

За словами правоохоронців, чоловіки й жінки розповіли, що усе життя прожили в селі, тож знають всі можливі місця переправи. За їх словами, у тому населеному пункті ще залишаються до ста мирних жителів, переважно похилого віку, які не схотіли кидати домівки та господарства.

Працівники поліції доправили чоловіків та жінок до тимчасового прихистку на підконтрольній Україні території.

Що відомо:

  • Жителі області на підконтрольну територію вибираються власними силами, або за допомоги перевізників. Волонтери також вивозять херсонців — безплатно, але щоб потрапити у такий рейс треба простояти в черзі не один місяць.
  • Жителі Херсонщини продовжують самостійно виїжджати з тимчасово окупованої області. На блок посту, у черзі під Василівкою люди стоять днями.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок