У більшості шкіл Новгородківської громади на Кіровоградщині навчатимуться за змішаною формою

У більшості шкіл Новгородківської громади на Кіровоградщині навчатимуться за змішаною формою

Марафон
У більшості шкіл Новгородківської громади на Кіровоградщині навчатимуться за змішаною формою
Учні Новгородківської школи на святі першого дзвоника/Суспільне Кропивницький. Суспільне Кропивницький

У Новгородківській громаді Кропивницького району Кіровоградської області десять з 12 шкіл навчатимуться за змішаною формою навчання. Про це Суспільному розповіла начальниця місцевого відділу освіти Інна Семенова. З її слів, ухвалюючи таке рішення, дослухались до думки батьків.

За інформацією Інни Семенової, одна школа з 12 працюватиме дистанційно, одна – в очному режимі, десять шкіл – за змішаною формою навчання: "Форму навчання обирали батьки, керівники готували всі заклади до навчального року. Готували укриття, в одній зі шкіл укриття немає, тому вона працюватиме дистанційно".

Сказала, що відповідальність за дітей під час їх перебування в школі несе керівник.

В одній зі шкіл Новгородки, де учні вчитимуться за змішаною формою навчання, свято Першого дзвоника влаштували для першокласників та 11-класників. Усього в школі навчаються 603 учнів у 26 класах. Серед них 49 першокласників і 68 випускників, розповів директор школи Дмитро Медніков: "Враховували думку педагогічного колективу і батьків. У нас буде запроваджена змішана форма навчання. Можливо, навчання буде у дві зміни".

За словами директора, в одному класі учні можуть навчатись дистанційно і за змішаною формою. Для учнів забезпечать онлайн-трансляцію уроків: "Це краще ніж опановувати матеріал самостійно. Зрозуміло, що вчитель буде працювати в класі і навчати учнів дистанційно. У них є змога побачити урок, почути вчителя і виконати завдання".

Мама 11-класниці Олена Кітченко підтримує дистанційну форму навчання: "Школа підготували належним чином, але дуже багато дітей. Просто за їхню безпеку переживаємо".

Наталія Ліцевич – мама двох першокласників. Вибрала очну форму навчання для своїх дітей: "На перші два тижні обрали очну форму. Все, що нам показали, нас задовільнило, є вай-фай, провітрювання, туалет, вода, медикаменти".

Укриття

На кожному поверсі школи розвісили вказівники – як пройти в укриття. Їх мають два. Одне – площею 180 квадратних метрів, розраховане на 200 людей. Там є стільці й інтернет, зробили вентиляцію, підготували аптечку та генератор – на випадок, якщо відключать електропостачання.

У більшості шкіл Новгородківської громади навчатимуться за змішаною формою
Укриття у Новгродківській школі. Суспільне Кропивницький

У другому укритті, площею 480 квадратних метри, є місця для сидіння та лежання, парти, запаси питної води, туалет з каналізацією.

Для облаштування укриттів у школах з бюджету громади виділили 127 тисяч гривень, сказала Інна Семенова.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок