На війні загинули троє бійців із Полтавщини

На війні загинули троє бійців із Полтавщини

На війні загинули троє бійців із Полтавщини
Суспільне Кропивницький

Під час оборони України загинули воїни Максим Литовченко, Вадим Ящук та Володимир Данько із Полтавщини. Про це Суспільному повідомили у сільських радах.

Максим Литовченко із села Старицьківка Коломацької громади загинув 31 серпня поблизу села Петрівка Херсонської області. Йому було 22 роки, розповіла заступниця голови громади Наталія Горіздра.

У нього лишилися бабусі, дідусі, батьки, сестра та дружина. Де та коли попрощаються з воїном, поки невідомо.

На війні загинули троє бійців із Полтавщини
Максим Литовченко. фото: Instagram Максима Литовченка

Вадим Ящук із Великорублівської громади, що на Полтавщині, загинув 17 травня. Сталося це під час ракетного обстрілу російськими військами селища Десна на Чернігівщині.

Воїнові було 29 років. У нього залишилися дружина та малолітня донька. Поховають Вадима Ящука 2 вересня у селі Ковжижа Великорублівської громади, повідомили у сільській раді.

На війні загинули троє бійців із Полтавщини
Вадим Ящук. фото: Світлана Решітник у Facebook

Володимир Данько із Козельщинської громади загинув під час виконання бойового завдання 28 серпня поблизу села Потьомкине на Херсонщині. Воїнові був 51 рік.

У нього залишилися сестра та донька. Поховають Володимира Данька у селі Михайлики Козельщинської громади, звідки він родом. Про це Суспільному розповів голова громади Олександр Троцький.

На війні загинули троє бійців із Полтавщини
Володимир Данько. фото: зі сторінки Козельщинської громади у Facebook

Що відомо:

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
  • 24 серпня російські війська обстріляли місто Миргород на Полтавщині. Чотири удари завдали по інфраструктурних об’єктах.

Читайте також:

На Полтавщині поховають воїнів, які загинули під час оборони України

На початок