Рівне переходить на електронні щоденники і журнали у школах. Що варто знати батькам і дітям

Рівне переходить на електронні щоденники і журнали у школах. Що варто знати батькам і дітям

Офiцiйно
Рівне переходить на електронні щоденники і журнали у школах. Що варто знати батькам і дітям
Фото: Facebook Людмили Радчук

У Рівному в усіх школах із 1 вересня мають запрацювати електронні щоденники та журнали. Про це на брифінгу повідомив керівник управління освіти Богдан Турович. Він припустив, що можуть бути люди, які проти цього процесу, однак наголосив, що такі зміни неминучі і є вимогою часу.

“У всіх школах Рівного з 1 вересня ми анонсуємо запровадження електронного щоденника і журналу”, — каже Турович.

Депутатка міськради, членкиня комісії з питань освіти Людмила Радчук пояснює: щоб збирати всі показники, треба мати єдину систему, куди це сходиться.

"Тому ми й рекомендували школам, щоб зручно було збирати всі аналітики, відвідуваність, оцінювання, середні бали. В майбутньому можна робити опитування і писати батькам. Але це в майбутньому. Зараз ми беремо домашні завдання, розклади і електронні журнали”, — каже членкиня комісії.

Читайте також: Почнуть з дистанційки: у рівненських школах відкладають очний процес. В чому причина

Водночас для управління, каже, це буде інструментом для прийняття швидких рішень і школам не треба буде листуватись та окремо заповнювати таблиці, як тепер.

“Ми всі пережили ковід, знаємо, що таке дистанційне навчання і коли в тебе троє дітей, то це три Viber-групи. І коли ти маєш купу груп, не знаєш, де те домашнє завдання, а дитина не записала і забула. Для батьків це буде повний контроль, будуть бачити, чи була дитина в школі, відгук учителя. Так, це буде додаткове навантаження на вчителя, бо він прописуватиме домашнє завдання, а не дитина сама”, — додає Людмила Радчук.

Це буде платформа “Нове знання”, яка є безкоштовною. Водночас вона закликала батьків, якщо у школі не запровадили такі новації з 1 вересня — повідомляти про це управління.

Читайте також: На Рівненщині у 40-кілометровій зоні від Білорусі запровадять лише дистанційне навчання у школах

Начальник управління Богдан Турович каже, що кожній школі провели навчання, за потреби їх продовжать.

"Можливо, цей рік буде таким, вибачте за термінологію, з пробуксовуванням. Але ми поставили потужну ціль, стартуємо і досягнемо результату. Зрозуміло, що на заваді інноваціям стоять традиціям і є ті, хто ностальгуватиме за отим щоденником паперовим з оцінками, з коментарями вчителів. Але ми йдемо вперед і рухаємось у ногу з часом. Це правильне рішення і з часом ми оцінимо його позитивно”, — сказав посадовець.

Щодо електронних журналів, то, за його словами, у законодавстві сказано, що початкова школа може вже перейти на них без дублювання в паперових. Що стосується базової старшої школи, то дублювання ще можливе. Однак, у місті є заклади, які вже відмовились від цього, зокрема, це ліцей Престиж, він став першим, який повністю перейшов на електронні щоденники та журнали.

Читайте також

  • У Рівному роблять новий виїзд на Київську. Мешканці — проти стоянки під вікнами
  • Чоловікові, який напав на переселенку у Рівному, додали обвинувачення у спробі зґвалтування
  • Обласний волонтерський штаб переїхав з рівненського драмтеатру. Куди тепер звертатися
  • Росіянка листувалася з ФСБ: на Рівненщині викрили чергових прихильників дій військ РФ — СБУ

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок