Вперше з лютого судно з українським зерном прибуло до Африки — ООН

Вперше з лютого судно з українським зерном прибуло до Африки — ООН

Вперше з лютого судно з українським зерном прибуло до Африки — ООН
Фото: Twitter / David Beasley

Вперше з лютого судно з українським зерном прибуло до Африки. Про це повідомив директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід Бізлі.

“Ми офіційно встали в док! Перше судно, яке з лютого перевозить українське зерно, щойно прибуло до Джібуті. А тепер давайте розвантажимо цю пшеницю до Ефіопії”, — написав посадовець.

Судно з зерном пришвартувалося у порту Джибуті, його розвантажать, а далі судно вирушить до Ефіопії, повідомив Бізлі.

Вперше з лютого судно з українським зерном прибуло до Африки — ООН
Фото: скріншот відео з Twitter / David Beasley

30 серпня міністр інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив, що з України відправлено друге судно, зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН для боротьби з голодом у світі. На борту балкера KARTERIA 37,5 тисяч тонн пшениці для Ємену, який знаходиться в стані гуманітарної катастрофи.

Що відомо

  • 22 липня у Стамбулі Україна, Туреччина та ООН підписали угоду, яка стосується розблокування портів та вивезення українського зерна. Дзеркальну угоду з Туреччиною та ООН також підписала Росія. Через морські коридори з трьох портів Одещини планують вивозити три мільйони тонн української агропродукції щомісяця.
  • 30 серпня з портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний" вирушило одразу шість суден. Серед них — судно KARTERIA, зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН для допомоги населенню Ємену. Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури України. В ході реалізації Ініціативи про безпечне транспортування агропродукції із українських портів вирушило вже 61 судно з 1,5 млн тоннами агропродукції на борту.

Читайте також

Перше судно з Одеси за понад 5 місяців: що дадуть Україні розблоковані порти

По “зерновому коридору” вже вивезено 670 тисяч тонн збіжжя

З портів Одещини "зерновим коридором" вийшли 4 судна

На початок