Розпочався перший етап підтвердження участі у спеціальній сесії НМТ — Шкарлет

Розпочався перший етап підтвердження участі у спеціальній сесії НМТ — Шкарлет

Розпочався перший етап підтвердження участі у спеціальній сесії НМТ — Шкарлет
Фото: УНІАН

У четвер, 25 серпня розпочинається перший етап підтвердження участі у спеціальній сесії національного мультипредметного тестування (НМТ). Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на інформаційній сторінці до 30 серпня. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Вступники, які не пройдуть першого етапу протягом 25ー30 серпня, не зможуть узяти участь у тестуванні.

Щоб взяти участь у тестуванні спеціальної сесії НМТ також треба пройти і другий етап підтвердження участі з 5 до 7 вересня. Скласти оцінювання учасники зможуть у період з 12 до 16 вересня. Дата, час і місце проведення тестування будуть у запрошенні. Воно стане доступним з 10 вересня.

З 12 до 15 серпня тривала реєстрація для вступників, які не мали змоги зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, нагадав міністр. У цей період, за його словами, сформували майже 9 тисяч реєстраційних карток. Зареєстрованими вважаються ті учасники, які надіслали документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також вступники до магістратури, які не мали змоги скласти тестування в основну сесію можуть взяти участь у додатковій сесії МКТ/МТНК. Для цього вони мають до 26 серпня включно надіслати заяву щодо участі в додатковій сесії. Відправляти заяви треба на електронну пошту того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого розміщено заклад освіти, що зареєстрував вступника на основну сесію. Тестування проведуть протягом 7–10 вересня.

Що відомо

  • У зв'язку із війною РФ проти України змінився алгоритм вступної кампанії. Школярі в комп'ютерному форматі напишуть національне мультипредметне тестування (НМТ), що складається з блоків з української мови, математики та історії України.
  • 1 квітня президент Володимир Зеленський підписав проєкт закону №7132 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері освіти", який передбачає скасування державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у виші.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 183. Текстовий онлайн

На початок