Зігрій захисника. Миколаївці в’яжуть для бійців ЗСУ

Зігрій захисника. Миколаївці в’яжуть для бійців ЗСУ

Зігрій захисника. Миколаївці в’яжуть для бійців ЗСУ
Фото: congerdesign/pixabay

Громадська організація "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" в Миколаївській області долучилася до проєкту "Зігрій захисника". Жінки в’яжуть шкарпетки та жилети для бійців Збройних сил України.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла керівниця ініціативної групи ГО "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" Лілія Першина.

"Нашим захисникам і захисницям потрібні шкарпетки у великій кількості. Запити надходять із різних частин. Звичайно, це не для одного батальйону, а потреби значно більші. Також військові просять допомогти та теплими жилетками. Тому ми запускаємо проєкт уже зараз. Будемо в'язати стільки, скільки буде можливості й сили. Запрошуємо всіх майстринь долучатися до цього проєкту", — сказала Лілія Першина.

За словами волонтерки Інни шкарпетки потрібні різних розмірів.

"В'язати шкарпетки найкраще з натуральної тонкої пряжі, щоб було зручно одягнути у взуття. Товсті шкарпетки стануть у пригоді під час сну чи відпочинку. 40-44 розміри найходовіші. Пам’ятаємо про те, що серед наших захисників є і жінки. Тому необхідні й розміри 36-39", — каже Інна.

Учасниці ГО не вперше в’яжуть для захисників, у 2014 році теплі речі були необхідні на Майдані.

"Ми раніше в’язали й передавали речі багатьом бригадам, приносили їх прямо на контрольно-пропускний пункт, у волонтерські штаби й відправляли поштою волонтерам, які відвозили їх нашим захисникам", — розповіла Інна.

За словами Лілії Першиної, шкарпетки та жилети завжди будуть актуальні, тому проєкт на час воєнного стану буде відкритим.

"Сьогодні всі зусилля українців спрямовані на боротьбу зі спільним ворогом. Всі, як великий вулик, працюють на перемогу. Наші жінки готують, плетуть маскувальні сітки, в’яжуть, допомагають збирати для військових необхідні приладдя: машини, аптечки тепловізори, одяг, взуття, засоби гігієни тощо", — говорить Лілія Першина.

Що відомо

ГО "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" заснована в жовтні 2014 року, відразу після подій в Іловайську. Миколаївська філія розпочала свою діяльність влітку 2021 року. Всі дії організації спрямовані на підтримку, захист прав жінок з родин військовослужбовців, їх реабілітацію, адаптацію до нових умов життя, у тому числі соціально-економічну.

Читайте також

Кіберзахист муніципальних органів Миколаєва. Місто тримало партію супутникових телефонів

"Даємо хлопцям можливість мати засіб для обігріву". На Миколаївщині волонтери виготовлятимуть окопні свічки

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок