Німеччина і Японія виділять понад $60 млн на будівництво зерносховищ в Україні

Німеччина і Японія виділять понад $60 млн на будівництво зерносховищ в Україні

Німеччина і Японія виділять понад $60 млн на будівництво зерносховищ в Україні
Канцлер Німеччини Олаф Шольц. Фото: Associated Press

Німеччина і Японія виділять понад 60 млн доларів на будівництво в Україні постійних і тимчасових зерносховищ. Про це під час виступу на саміті Кримської платформи заявив канцлер ФРН Олаф Шольц, передає кореспондент Суспільного.

"Елеваторні потужності не достатньо великі в Україні, тому Німеччина та Японія виділяють понад 60 мільйонів доларів на нову програму ФАОПродовольча та сільськогосподарська організація ООН, заснована у 1945 році. Діяльність ФАО спрямована на зменшення гостроти проблеми бідності і голоду у світі шляхом сприяння розвиткові сільського господарства, поліпшення харчування і забезпечення доступності всім і завжди харчування, необхідного для активного та здорового життя. Допомагає країнам, що розвиваються, і країнам в перехідному періоді модернізувати і поліпшити сільське господарство, лісівництво та рибальство.. Ця програма проводитиметься в координації з європейським урядом, щоб підтримувати малі та середні ферми для створення тимчасових та постійних приміщень для зерносховищ", — сказав він.

Шольц також наголосив, що Німеччина продовжує надавати Україні зброю.

"Ми даємо новий пакет, що включає також деякі системи протиповітряної оборони, РСЗВ, а також панцерну техніку", — зазначив канцлер Німеччини.

Що відомо

  • 23 серпня 2022 року в режимі онлайн стартував саміт Кримської платформи. Перша установча зустріч відбулась рік тому. Головне питання саміту — деокупація півострова.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 181. Текстовий онлайн

Кримська платформа — 2. Текстовий онлайн

Вибір редакції

На початок