На Хмельниччині 14 випускників отримали максимальну кількість балів - по 200 з трьох предметів - на основній сесії з національного мультитестування. Загалом, на основній сесії у мультипредметному тестуванні на Хмельниччині взяли участь 7527 випускників.
Про це Суспільному розповів заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Мартинюк.
У Хмельницькому ліцеї №17 п’ятнадцять випускників отримали 200 балів з національного мультитестування. Дев’ять із них, які були в місті, прийшли до ліцею, щоб побачитись з однокласниками, вчителями й сфотографуватись на згадку. У Валерії Пінчук – найкращий у ліцеї результат з мультипредметного тесту, вона отримала з трьох предметів по 200 балів.
"В ліцеї мене навчили всьому, що потрібно було на екзамені. Мені потрібно було лише повторити. Зараз для мене відкриті всі двері в усі університети. І без проблем можна вступити, куди заманеться", - розповідає випускниця.

Богдана Гаврилюк отримала по 200 балів з математики та історії. Дівчина каже, на такі результати з історії взагалі не сподівалась, адже готувала фізику й англійську мову.
"З історії не готувалася, але так вийшло, що потрібно було її здавати. Дуже багато вчилась, щоб все ж таки втілити свою мрію і добре скласти тестування", - каже дівчина.
Максимальну кількість балів з математики та історії також отримала Єлизавета Пекарська.
"Я написала одна з перших. Дуже швидко якось написала. І вже не могла там сидіти. Вже перевірила. І коли нажала кнопку, щоб закінчити тест, як побачила ці бали, я була шокована. Вигукнула на всю аудиторію. Інструктор аж перелякалася. Подивилась на мене, що сталося. А я сиджу, вже плачу, сльози йдуть. Щаслива була", - розповідає випускниця.
За словами заступниці директора Хмельницького ліцею №17 Анжеліки Гулеватої, 14 випускників ліцею отримали по 200 балів під час основної сесії мультитестування, і один – під час додаткової. П’ятеро з 15 вихованців мають найвищі бали з двох предметів, одна – з трьох предметів.
Тринадцять учнів Анжеліки Гулеватої, в яких вона викладала математику, отримали з цього предмету по максимальних 200 балів.

"Обидва класи, тих, де я викладала, вони були з поглибленим вивченням математики. Якби вони ще не роз’їхались всі за кордон, то, я казала, що вони мали б всі цей тест написати на 200 балів", - каже вчителька.
За її словами, формула успіху досить проста: це дуже титанічна праця учнів, батьків, дітей.
"Ми з 10 класу починали працювати з тестами, ми ходили на додаткові заняття з дітьми. Це чистий дренаж", - каже вчителька.

Хмельниччина – одинадцята у всеукраїнському рейтингу, складеному за результатами мультипредметного тестування, каже заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Олег Мартинюк.
"Загалом, у нас 14 випускників закладів освіти отримали по 200 балів з кожного тесту. 55 – з двох предметів, 206 – з одного предмету", - розповідає чиновник.
За словами Олега Мартинюка, у випускників навчальних закладів Хмельницького – найвищі бали з мультитестування в області.
"Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради – там 23 випускники, які змогли набрати бар’єр 200 балів. Також хотілося б відзначити Хмельницький ліцей №17 – 14 випускників. Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура – 13 випускників", - розповідає Олег Мартинюк.
У Хмельницькій гімназії №1 імені Володимира Красицького 13 випускників отримали 200 балів, у Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 – вісім випускників.
Читайте також
- 60% шкіл Хмельниччини зможуть розпочати освітній процес в очному форматі
- У Хмельницькому юнак склав мультипредметний тест на 200 балів. Звідки приїхав та куди планує вступати