Хмельниччина – одинадцята у всеукраїнському рейтингу за результатами мультитестування

Хмельниччина – одинадцята у всеукраїнському рейтингу за результатами мультитестування

Хмельниччина – одинадцята у всеукраїнському рейтингу за результатами мультитестування
Фото: Суспільне Хмельницький

На Хмельниччині 14 випускників отримали максимальну кількість балів - по 200 з трьох предметів - на основній сесії з національного мультитестування. Загалом, на основній сесії у мультипредметному тестуванні на Хмельниччині взяли участь 7527 випускників.

Про це Суспільному розповів заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Мартинюк.

У Хмельницькому ліцеї №17 п’ятнадцять випускників отримали 200 балів з національного мультитестування. Дев’ять із них, які були в місті, прийшли до ліцею, щоб побачитись з однокласниками, вчителями й сфотографуватись на згадку. У Валерії Пінчук – найкращий у ліцеї результат з мультипредметного тесту, вона отримала з трьох предметів по 200 балів.

"В ліцеї мене навчили всьому, що потрібно було на екзамені. Мені потрібно було лише повторити. Зараз для мене відкриті всі двері в усі університети. І без проблем можна вступити, куди заманеться", - розповідає випускниця.

Богдана Гаврилюк, випускниця ліцею №17, отримала по 200 балів з математики та історії.
Богдана Гаврилюк, випускниця ліцею №17, отримала по 200 балів з математики та історії. Ілюстративне фото Суспільного Хмельницький

Богдана Гаврилюк отримала по 200 балів з математики та історії. Дівчина каже, на такі результати з історії взагалі не сподівалась, адже готувала фізику й англійську мову.

"З історії не готувалася, але так вийшло, що потрібно було її здавати. Дуже багато вчилась, щоб все ж таки втілити свою мрію і добре скласти тестування", - каже дівчина.

Максимальну кількість балів з математики та історії також отримала Єлизавета Пекарська.

"Я написала одна з перших. Дуже швидко якось написала. І вже не могла там сидіти. Вже перевірила. І коли нажала кнопку, щоб закінчити тест, як побачила ці бали, я була шокована. Вигукнула на всю аудиторію. Інструктор аж перелякалася. Подивилась на мене, що сталося. А я сиджу, вже плачу, сльози йдуть. Щаслива була", - розповідає випускниця.

За словами заступниці директора Хмельницького ліцею №17 Анжеліки Гулеватої, 14 випускників ліцею отримали по 200 балів під час основної сесії мультитестування, і один – під час додаткової. П’ятеро з 15 вихованців мають найвищі бали з двох предметів, одна – з трьох предметів.

Тринадцять учнів Анжеліки Гулеватої, в яких вона викладала математику, отримали з цього предмету по максимальних 200 балів.

Тринадцять учнів заступниці директора ліцею №17, вчительки математики Анжеліки Гулеватої отримали з її предмету по максимальних 200 балів.
Тринадцять учнів заступниці директора ліцею №17, вчительки математики Анжеліки Гулеватої отримали з її предмету по максимальних 200 балів. Суспільне

"Обидва класи, тих, де я викладала, вони були з поглибленим вивченням математики. Якби вони ще не роз’їхались всі за кордон, то, я казала, що вони мали б всі цей тест написати на 200 балів", - каже вчителька.

За її словами, формула успіху досить проста: це дуже титанічна праця учнів, батьків, дітей.

"Ми з 10 класу починали працювати з тестами, ми ходили на додаткові заняття з дітьми. Це чистий дренаж", - каже вчителька.

За словами Олега Мартинюка, найкращі результати на мультипредметному тестуванні показали випускники навчальних закладів обласного центру.
За словами Олега Мартинюка, найкращі результати на мультипредметному тестуванні показали випускники навчальних закладів обласного центру. Суспільне

Хмельниччина – одинадцята у всеукраїнському рейтингу, складеному за результатами мультипредметного тестування, каже заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Олег Мартинюк.

"Загалом, у нас 14 випускників закладів освіти отримали по 200 балів з кожного тесту. 55 – з двох предметів, 206 – з одного предмету", - розповідає чиновник.

За словами Олега Мартинюка, у випускників навчальних закладів Хмельницького – найвищі бали з мультитестування в області.

"Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради – там 23 випускники, які змогли набрати бар’єр 200 балів. Також хотілося б відзначити Хмельницький ліцей №17 – 14 випускників. Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура – 13 випускників", - розповідає Олег Мартинюк.

У Хмельницькій гімназії №1 імені Володимира Красицького 13 випускників отримали 200 балів, у Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 – вісім випускників.

Читайте також

  • 60% шкіл Хмельниччини зможуть розпочати освітній процес в очному форматі
  • У Хмельницькому юнак склав мультипредметний тест на 200 балів. Звідки приїхав та куди планує вступати

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок