Знам'янка розірвала побратимські відносини з чотирма російськими та білоруськими містами

Знам'янка розірвала побратимські відносини з чотирма російськими та білоруськими містами

Знам'янка розірвала побратимські відносини з чотирма російськими та білоруськими містами
Знам'янська міська рада

У місті Знам'янка Кіровоградської області розірвали побратимські відносини з білоруським містом Орша та російськими Маріїнськ, Батайськ та Бологоє. Відповідне рішення ухвалили під час засідання сесії. З 26 депутатів одноголосно проголосували 22 присутніх. Про це Суспільному розповів міський голова Знам'янки Володимир Сокирко.

За його словами, рішення про побратимство не було затвердженою Знам’янською міською радою. Проте, інформація про співпрацю розміщена у російськомовній версії Вікіпедії, що викликало обговорення та обурення у жителів громади.

"На сесії мали б скасувати минуле рішення, але в архіві ми його не знайшли. Як з'ясувалося, угоду про побратимство ухвалили ще у 1964 році, начебто на виконкомі. Попри це, двосторонні договори, меморандуми, протоколи та інші документи не були підписані з жодним містом Росії та Білорусі".

Володимир Сокирко сказав, що Знам'янка із зазначеними російськими та білоруськими містами ніколи не співпрацювала.

"Збройна російська агресія призвела до людських страждань та значних руйнувань в Україні. Тому у Знам’янки не може бути ані дружніх, ані братських відносин з містами країни-агресора, з людьми, котрі вбивають українців та знищують нашу Батьківщину".

Ухвалене рішення розмістять на офіційному сайті Знам’янської міської ради та направлять до відповідних інтернет-ресурсів.

Що відомо

У місті Олександрія Кіровоградської області розірвали побратимські відносини з білоруським містом Мозир. Таке рішення ухвалили місцеві депутати на сесії 14 липня.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок