Перша ракетка світу пожертвував кошти лікарням у Бергамо

Перша ракетка світу пожертвував кошти лікарням у Бергамо

Перша ракетка світу пожертвував кошти лікарням у Бергамо Associated Press

Найкращий тенісист світу Новак Джокович пожертвував значну суму на потреби лікарень найбільш постраждалої від коронавірусу провінції Італії — Бергамо.

Сербський тенісист разом із дружиною Єленою переказали кошти для лікарень міст Тревільйо та Романо-ді-Ломбардія провінції Бергамо, повідомляє італійська Republicca.

Джокович отримав подяку від очільника охорони здоров'я регіону Пітера Асамбергса.

"Ми зовсім не сподівались побачити пожертву від такого відомого відправника на нашому банківському рахунку. Останніми днями багато компаній, організацій, асоціацій, приватних осіб допомагали нам. Однак бачити ім'я найкращого тенісиста світу, Новака Джоковича, серед пожертвувачів, дуже зворушливо", — сказав Асамбергс.

"Мене вразили слова Джоковича: "Мені все одно, чи про це дізнаються, хіба що це буде використано для залучення інших потенційних благодійників, які візьмуть приклад з мене", — підсумував чиновник.

Точна сума не вказана, але, за словами Асамбергса, йдеться про "величезні кошти".

Пожертвування буде спрямовано на придбання засобів захисту для медиків, медичного обладнання, розширення та модернізацію палати інтенсивної терапії Тревільйо, де проводиться більшість реанімаційних заходів регіону.

У березні Новак Джокович також пожертвував понад мільйон євро на боротьбу з коронавірусом у Сербії.

Як відомо, серед українських зірок тенісу долучилася до боротьби з пандемією друга ракетка країни Даяна Ястремська. Зокрема, вона стала героїнею соціального мультфільму, де говорить про шляхи подолання коронавірусу.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start