На Кіровоградщині працюють більше сотні пунктів вакцинації від коронавірусу

На Кіровоградщині працюють більше сотні пунктів вакцинації від коронавірусу

На Кіровоградщині працюють більше сотні пунктів вакцинації від коронавірусу
Фото: УНІАН

В громадах Кіровоградської області працюють 104 пункти вакцинації від коронавірусу. Це інформація від головної санітарної лікарки регіону Надії Оперчук. 34 пункти щеплення є на території Кропивницького району, 27 – на території Олександрійського, 23 – у громадах Голованівського району і 20 – Новоукраїнського.

Кропивницький район

До складу району входять 17 громад. Найбільше – шість пунктів вакцинації – працюють на території Кропивницької міської громади. П’ять пунктів – у селах Первозванівської громади, по чотири – на територіях Бобринецької, Компаніївської та Новгородківської громад, три – у Соколівській громаді, два – у Знам’янській, по одному – в Олександрівській, Долинській, Устинівській, Аджамській, Великосеверинівській і Катеринівській. Жителі Суботцівської, Гурівської, Дмитрівської та Кетрисанівської громад можуть щепитися у найближчих до них пунктах вакцинації – на їхній території таких немає. Так, наприклад, Кетрисанівська амбулаторія розташована у місті Бобринець.

Олександрійський район

Пункти вакцинації є в усіх дев’яти громадах. Найбільше – шість – працюють на території Онуфріївської громади. П’ять пунктів – у Приютівській громаді, по чотири – в Олександрійській та Попельнастівській, по два – в Петрівській, Новопразькій та Пантаївській, по одному – у Світловодській та Великоандрусівській громадах.

Голованівський район

Пунктів вакцинації немає у двох з десяти громад району – Надлацькій та Підвисоцькій. Найбільше пунків – шість – діє на території Голованівської громади. П’ять – у Благовіщенській, чотири – у Заваллівській, три – у Гайворонській, два – у Новоархангельській, по одному – у Вільшанській, Побузькій та Перегонівській громадах.

Новоукраїнський район

Пункти вакцинації є в усіх 13 громадах. Найбільше – по три – працюють на території Новомиргородської, Піщанобрідської та Рівнянської громад. Два пункти вакцинації є в Злинській громаді, по одному – у Новоукраїнській, Добровеличківській, Маловисківській, Смолінській, Помічнянській, Тишківській, Ганнівській, Глодоській та Мар’янівській громадах.

Адреси і контактні номери телефонів пунктів вакцинації можна знайти за посиланням, обравши серед переліку регіонів Кіровоградську область.

Що відомо

  • Збільшення кількості випадків коронавірусу на території Кіровоградської області очікують з 1 вересня. Про це під час брифінгу 11 серпня розповів директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко. Рівень вакцинації в регіоні, за його інформаціїєю становить 45%, одне щеплення, мінімум, зробили понад 342 тисячі людей.
  • В Україні до 31 грудня 2022 року продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації через коронавірус.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок