Після лікування у Львові двоє братів вирушили на реабілітацію в Австрію

Після лікування у Львові двоє братів вирушили на реабілітацію в Австрію

Після лікування у Львові двоє братів вирушили на реабілітацію в Австрію
Перше ТМО

Зі Львова до Відня на реабілітацію сьогодні, 18 серпня, відправили 8-річного Якова та 14-річного Володимира. 1 липня російська ракета влучила в їхню квартиру на Одещині. Мама та вітчим хлопців загинули на місці, діти отримали важкі поранення. Про це повідомили у Першому медоб'єднанні Львова.

1 липня у будинок хлопців в Сергіївці влучила російська ракета. З-під завалів братів дістали сусіди.

"На жаль, так сталося, що більшість людей, які проживали у під'їзді хлопчиків, загинули. Хлопчиків доставили до реанімації. Їх мати та вітчим загинули на місці", — каже двоюрідна сестра хлопців Євгенія.

8-річному Якову уламок від ракети потрапив у шию. 14-річний Володимир отримав черепно-мозкову травму, численні поранення обличчя та перелом променевої кістки правої руки. Поранених дітей спершу доправили до реанімації місцевої лікарні на Одещині, потім – евакуаційним потягом транспортували до Львова.

На момент приїзду до Львова, стан Володимира був стабільний. Стан Якова – важкий.

"Є ішемічні зміни цілої правої півкулі головного мозку і крім того він мав важке дифузне пошкодження головного мозку на момент госпіталізації. Він був у дуже важкому стані на інтубації", – каже завідувач відділення нейрохірургії Михайло Ловга.

Стан Якова покращився
Стан Якова покращився. Перше ТМО

Після перебування у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології стан Якова почав покращуватися. Хлопець почав рухатися та говорити.

"Це глибокий параліч в нього був. Те, що він зараз може сам сісти і пробує вже робити перші кроки – це неймовірне досягнення", – каже фізичний терапевт Сергій Худа.

Разом з двоюрідною сестрою Яків та Володимир вирушили на реабілітацію до Австрії.

Читайте також: Львівські медики врятували зір недоношеного хлопчика з патологією очей

На початок