"Не підходить бути фіналістом". Українець Кохан оцінив свій результат у кваліфікації Євро-2022

"Не підходить бути фіналістом". Українець Кохан оцінив свій результат у кваліфікації Євро-2022

Ексклюзивно
"Не підходить бути фіналістом". Українець Кохан оцінив свій результат у кваліфікації Євро-2022
AP

Що сказав легкоатлет після кваліфікації у коментарі Суспільне Спорт.

Третій змагальний день для України на Євро з легкої атлетики розпочався з кваліфікації у чоловічому метанні молота. Там змагалися одразу два українці: Михайло Кохан та Михайло Гаврилюк.

Для Кохана Євро-2022 - другий поспіль великий міжнародний турнір після чемпіонату світу в Орегоні. І на відміну від ЧС-2022, конкуренція для українця на Євро є тією ж, що і на світовій першості: поляки Павел Файдек та Войцех Новіцкі, норвежець Ейвін Генріксен, француз Кантен Біго та угорець Балаш Генсе.

Кохану вдалося подолати кваліфікацію та пройти до фіналу В останній спробі українець виконав кваліфікаційний норматив (77.50 метри), метнувши молота на 77.85 м, показавши четвертий загальний результат.

Читайте також: Українець Михайло Кохан кваліфікувався до фіналу чемпіонату Європи-2022 у метанні молота

Після виступу у кваліфікації Кохан дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт, у якому оцінив свій результат.

Кохан визнав, що не зміг пройти кваліфікацію належним чином, оскільки витратив більше сил, аніж планував. І відзначив високу конкуренцію на Євро.

  • Про виступ у кваліфікації

"Загалом у кваліфікації хотів витратити якомога менше сил. Довелося піднапрягтися, хоча й спроб за 75 метрів вистачило б для виходу в фінал. Але так були б зайві нерви, що теж не найкращий варіант".

  • Про високу конкуренцію у метанні молота
"Конкуренція в нас, як на світі, так і на Європі сильна. Звичайно, якщо метати на мій найкращий особистий результат, то можна на щось розраховувати. А якщо менше, то можна просто побути фіналістом. Але мені це не підходить".
  • Про очікування від фіналу

"Думаю, що у фіналі найкращий результат сезону маю показати. Спадів жодних не повинно бути, адже мені - 21 рік і навпаки все має йти вгору. Зараз самі знаєте, яка ситуація, але все нормально. Завтра усе побачимо".

  • Про підготовку до Мультиспортивного Євро

"Після чемпіонату світу я повернувся додому в Україну. Зрозуміло, що акліматизація – ще тиждень мав проблеми зі сном. А потім прийшов до тями і взявся надалі працювати. Готувався у Запоріжжі й Дніпрі. Там небезпечно, трохи прилітає, трохи пролітає повз. Але домівка, то є домівка".

  • Про виступ Михайла Гаврилюка

"Ми виступаємо тут вдвох з Михайлом Гаврилюком. Сьогодні у нього не склалося, але він молодець, старається. Я радий за нього, цього разу не пощастило".

Що відомо

  • Михайло Кохан – 21-річний український метальник молота, який представляє Дніпропетровську область.
  • Кохан - чемпіон світу U18 (2017), чемпіон Європи у вікових категоріях U20 (2019) і U23 (2021), а також переможець юнацьких Олімпійських ігор-2018.
  • Особистий рекорд Кохана у метанні молота складає 80.78 метри, його Михайло встановив у липні 2021 року на турнірі в Угорщині.

Що далі

  • Четвер, 18 серпня. 21:10 – Метання молота (чоловіки). Фінал
На початок