У Кропивницькому попрощались із загиблими у війні з РФ Сергієм Даніловим та Миколою Кіріченком

У Кропивницькому попрощались із загиблими у війні з РФ Сергієм Даніловим та Миколою Кіріченком

У Кропивницькому попрощались із загиблими у війні з РФ Сергієм Даніловим та Миколою Кіріченком
Суспільне Кропивницький

На Алеї почесних поховань Далекосхідного кладовища у Кропивницькому рідні, друзі, побратими й посестри попрощалися з молодшим сержантом Сергієм Даніловим та старшим солдатом Миколою Кіріченком.

Підрозділ, у якому служив 23-річний Микола Кіріченко, 7 серпня обстріляли російські військові під Бахмутом Донецької області. Військовий отримав смертельні поранення.

Народився Микола Кіріченко в селі Сасівка Кропивницького району. На фронт пішов у перші дні повномасштабної війни, розповіла його мама Марія Кіріченко: "Він плакав, ночами плакав, як забрали його перших друзів, його побратимів. Казав, що кращих забрали вперед, а він – на другій лінії. А потім уже й до них черга дійшла. Завжди казав, щоб не переживала, що все добре. Казав, що не може ховатися, коли війна в країні. Пішов воювати".

50-річний навідник мотопіхотного відділення Сергій Данілов отримав поранення 8 серпня біля селища Велика Новосілка на Донеччині. За словами родички загиблого Юлії Куліш, призвали Сергія у квітні, з травня він був на передовій: "Ми з ним розмовляли, буквально, за тиждень до його смерті. Знаєте, там тяжко. Ніхто не каже, що всі метеликів ловлять. І він про це казав. Тяжко, але він ніколи не вдавався в подробиці, він ніколи не жалівся. Просто казав, що тяжко, але вони точно знають, заради чого тут стоять".

Сергій Данілов народився у Кропивницькому. До війни працював дистриб'ютором дитячого харчування, розповіла Юлія Куліш: "За життя він полюбляв квіти, він полюбляв майструвати. У нього були великі плани на майбутнє. Він хотів добудувати будинок. Але, на жаль, втрутилася війна".

За підрахунками Суспільного, попрощатися з бійцями прийшли 300 людей.

Автор відеосюжету – Василь Левицький.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок