Рідні вагітної медикині із Рівненщини закликають звільнити її з полону РФ

Рідні вагітної медикині із Рівненщини закликають звільнити її з полону РФ

Ексклюзивно
Рідні вагітної медикині із Рівненщини закликають звільнити її з полону РФ
Фото А.Марцинкевич

У російському полоні упродовж п'яти місяців перебуває медикиня з Рівненщини Мар'яна Мамонова. До цього вона служила у Маріуполі. Жінка — на сьомому місяці вагітності. Про це Суспільному розповіли батьки полонянки.

Полонена медикиня Мар'яна Мамонова перебуває у полоні російських окупантів з 4 квітня. Її мати, Оксана Черепушко, розповіла, що її дочка з початку повномасштабного російського вторгнення служила в Маріуполі. На зв'язок виходила, але не часто. При останньому спілкуванні перед полоном Мар'яна повідомила рідним, що вагітна.

Сестра полоненої медикині Анна Марцинкевич каже, дізналися про те, що дівчина у полоні із російських ЗМІ.

"Ми впізнали її там, тому що вона в нас така маленька, тендітна. Вона стоїть в такому великому бушлаті і ми зрозуміли, що це вона по її голосу. Якщо додивитися до кінця відео, там показують, як її запитують чи тут знаходиться жінка, вона відповіла так, тут є жінка. Вони запитали, чи в неї все добре і вона відповіла, що в неї все добре", — каже сестра полоненої Анна Марцинкевич.

Вагітна медикиня із Рівненщини
Сестра Анна Марцинкевич ліворуч, мати Оксана Черепушко праворуч на фото. Фото: Суспільне Рівне

Жінка додає, що її сестру росіяни утримують у колонії в Оленівці. Цю інформацію родина дізналася від військовополонених, які були разом з Мар'яною, але вже повернулися з полону.

"Вона підтверджувала, чи він підтверджував, що дійсно така знаходиться в полоні, вона вагітна, на сьомому місяці, що їй вже у жовтні треба народжувати і вона дуже сильно переживає, чому її до цієї пори не обмінюють", — каже Анна Марцинкевич.

"Писали листи на Верещук, і на Верховну Раду, і до пана президента лист написаний. Ці переліки цих всіх заяв в нас написані, можемо їх показати. На сьогодні відповіді ніякої не отримали. Хто що не казав, то казали, що чекайте ще, питання не вирішене. Вже чекати там немає коли, півтора місяця — і їй треба народжувати. Народить дитину, її заберуть і ніхто її більше не побачить, це все в руках росіян", — додає батько полоненої Володимир Черепушко.

Вагітна медикиня із Рівненщини
Відзнаки медикині, які зберігають рідні. Фото: Суспільне Рівне

Мати медикині просить всіх причетних до процесів звільнення полонених врятувати її дочку з російського полону.

"Вона жертвувала своєю тільки зачатою дитиною заради чужих людей. Вона рятувала чужі життя, не зважаючи на те, що в ній зародилося своє життя. Я, як мати, я навіть не можу підтримати її ні словом, ні думкою, тільки думкою підтримую і молитвою і це все, що я можу зараз зробити", — каже матір Мар'яни.

Читайте також

  • Мода 30-х: рівнянка передала до музею вінтажні капелюшки
  • У громаді на Рівненщині біля історичних будівель встановлюють інформаційні таблички
  • У зоопарку Рівного діятиме представництво Українського центру реабілітації рукокрилих
  • 600 балів: у Рівному випускниця склала три предмети НМТ на максимальний результат

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок