600 балів: у Рівному випускниця склала три предмети НМТ на максимальний результат

600 балів: у Рівному випускниця склала три предмети НМТ на максимальний результат

Ексклюзивно
600 балів: у Рівному випускниця склала три предмети НМТ на максимальний результат
Суспільне Рівне

Випускниця рівненської школи Анна Дойничко отримала 600 балів з трьох предметів у Національному мультипредметному тесті (НМТ), який став заміною ЗНО на період воєнного стану. Суспільному дівчина розповіла, який період для неї був найважчим та сказала, до яких вишів подаватиме документи для вступу.

Анна Дойничко пригадує момент, коли побачила свої результати з мультипредметного тесту:

"Спершу я не повірила, що це дійсно так. Тричі передивилася, а потім мене покликали підписати контрольний листок, що я все виконала. Доки не прийшли результати, мене довго мучили сумніви, чи точно я все правильно побачила. Але я дуже-дуже зраділа", — розповідає випускниця.

Анна Дойничко навчалась у школі №1. По 200 балів вона набрала з математики, історії та української мови.

"Найважчою для мене була історія, я не повинна була здавати цей предмет. Я хотіла здавати англійську мову, оскільки там був вибір на ЗНО. А найлегшою була, напевно, математика. Я, все ж таки, більш технічна людина", — каже випускниця.

Найважчим, за словами дівчини, був період очікування, а також страх того, що розпочнеться повітряна тривога. Якби вона була тривалою, тест перенесли б на серпень.

"Ми у кабінеті чекали приблизно пів години і це було дуже важко, тому що зайнятись було нічим, а повторювати уже не можна. Нас попередили про наслідки тривоги, якщо вона буде затяжною. Але всі дуже боялися, що вона розпочнеться. Нам пощастило, її не було, але розпочалася через п'ять хвилин після закінчення тесту", — додає Анна Дойничко.

Класна керівниця Анни Зоя Правдюк розповідає, що у такому результаті учениці була впевнена: дівчина була золотою медалісткою, займала призові місця у конкурсах та олімпіадах.

"Маленька, доброзичлива, худенька. Але завжди на уроках піднімала руку, завжди серед дітей виділялася своїм розумом, своїми відповідями. Бачила її відповіді, чула її промову, тому у мене сумніву, як у вчителя, як у класного керівника, як у вчителя-предметника мови й літератури — не було", — каже Зоя Правдюк.

Анна до мультипредметного тесту готувалась без репетиторів. Випускниця каже, що у школі їй дали для цього достатню базу. Від себе дівчина додає кілька порад, яких варто дотримуватися під час підготовки до іспитів.

"Проходити тести минулих років. Вірити у себе — найголовніше. І просто аналізувати свої помилки, коли ти їх робиш. Вони дійсно запам'ятовуються. Приділяти увагу собі, оскільки моральне здоров'я важливіше, ніж будь-який результат. І, в принципі, хороші результати можливі лише тоді, коли підготовка не займає увесь твій час", — пояснює випускниця.

Виші, до яких подаватиме документи, Анна уже обрала. Це Києво-Могилянська академія та Київський університет імені Шевченка. Про майбутню професію поки не розповідає.

Читайте також

  • Домашнє насилля: у поліції назвали кількість випадків, зафіксованих у Рівному
  • Холоди й опалення будинків: за що хвилюються у Рівнетеплоенерго
  • Вакцинація та ріст захворюваності: що відбувається з COVID-19 на Рівненщині
  • Великогабаритні й по 12 гривень за квиток: у Рівному планують запустити автобуси

Авторка: Надія Кривко

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок