«Поверніть героїв додому»: у Хмельницькому стартує безстрокова мовчазна акція

«Поверніть героїв додому»: у Хмельницькому стартує безстрокова мовчазна акція

«Поверніть героїв додому»: у Хмельницькому стартує безстрокова мовчазна акція
Фото: Суспільне Хмельницький

Безстрокові мовчазні акції на підтримку українських військовополонених «Поверніть Героїв додому» стартують на Хмельниччині. Головна їх мета – підтримати родини захисників і наблизити їх обмін та визволення.

Про це Суспільному розповіла голова громадської організації «Захист – об’єднання волонтерів» Катерина Луцик.

За її словами, перша акція відбудеться цієї п’ятниці на хмельницькому майдані Незалежності о 12 годині. Наступні акції також планують організовувати щоп’ятниці кожного наступного тижня з 12 до 13 години по всіх громадах Хмельниччини.

Як сказала координаторка громадської організації «Захист – об’єднання волонтерів», організатори мовчазних акцій, а це: громадські, волонтерські організації, благодійні фонди та влада, розраховують, що їх ініціативу підхоплять і в Україні, і за її межами.

«Акції проходитимуть кожної п’ятниці, символічно в той день, коли був вихід захисників і захисниць «Азовсталі». П’ятниця – це день теракту, коли весь світ побачив, наскільки наш ворог підступний, брехливий і нещадний. Не може бути такого, щоб наші захисники та захисниці терпіли такі катування і не мали права отримати хоча б оці перші й важливі речі, як медична допомога, спілкування з рідними», - сказала Леся Стебло.

Родичка захисників «Азовсталі» Надія говорить: «Ми просимо всіх містян, всіх українців, всіх тих, кого стосується війна, зупинитися і подумати, чого ми з вами зараз спокійно спимо, п’ємо каву. Чому у нас не так літають ракети, як на східній Україні. Ми повинні зупинитися і подякувати нашим воїнам за спокійне життя».

Що відомо

  • У Хмельницькому відбулась акція #SaveAzov: підтримай військовополонених. Три сотні хмельничан та приїжджих прийшли на акцію в середмісті на підтримку військовополонених маріупольського гарнізону “Оленівка”. Захід організували дружини, батьки й матері нині полонених “азовців”.

Читайте нас у Telegram Viber та Instagram

На початок