Готовність – 85 %: майже в усіх школах Луцької громади готують укриття

Готовність – 85 %: майже в усіх школах Луцької громади готують укриття

Готовність – 85 %: майже в усіх школах Луцької громади готують укриття
Суспільне Луцьк

Готовність укриттів у закладах освіти Луцької громади – 85 %. Станом на 9 серпня роботи ще тривають, але комісія вже почала оглядати підвальні приміщення на придатність до використання, – розповів Суспільному керівник міського департаменту освіти Віталій Бондар.

Всього у громаді є 38 шкіл. Підвальні приміщення є не в усіх закладах освіти. Зі слів Віталія Бондаря, у трьох сільських школах укриттів не буде. Тому учні там навчатимуться дистанційно.

У Луцьку теж є один освітній заклад, де немає підвального приміщення. Який саме – керівник департаменту освіти не називає. Аби там відновити очне навчання, керівники шукають приміщення із підвалом, яке розташоване неподалік школи.

В перспективі усі заклади освіти, де є укриття, підвальне приміщення, вони стовідсотково будуть працювати в офлайн режимі", – наголосив Віталій Бондар.

Наразі роботи з облаштування ще тривають. Їх мають завершити найближчим часом. Комісія ж оглядатиме заклади освіти до 20 серпня. Всього мають перевірити понад 100 укриттів.

"Кожного дня планується перевірити 20 закладів. На основі актів від комісії вже буде прийматися рішення щодо організації освітнього процесу в кожному окремому закладі", – зазначив керівник міського управління освіти.

9 серпня Віталій Бондар разом із міським головою Ігорем Поліщуком оглянули укриття в деяких школах та дитсадках громади. суспільне поспілкувалося з батьками та запитало, чи готові вони 1 вересня привести дитину на навчання.

Що відомо

  • Станом на 9 серпня в Україні 40 % всіх закладів освіти вже готові до навчання в очному режимі. Однак вибір офлайн чи онлайн проводити навчання буде за батьками, керівниками закладів освіти та військовими адміністраціями, – заявив очільник директорату дошкільної, шкільної освіти МОН України Олег Єресько.
  • До 8 серпня у Луцькій громаді мають бути готові усі укриття в закладах освіти. Спеціальна комісія оглядатиме їх на відповідність щодо норм чинного законодавства, – повідомив Суспільному керівник міського департаменту освіти Віталій Бондар.
  • Протирадіаційні укриття є у п'яти міських та п'яти сільських школах Луцької громади. Про це розповів Суспільному головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту міської ради Дмитро Сапожніков.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок