Після цієї війни не має залишитись замороженого конфлікту — Зеленський

Після цієї війни не має залишитись замороженого конфлікту — Зеленський

Після цієї війни не має залишитись замороженого конфлікту — Зеленський
Президент Володимир Зеленський. Фото: пресслужба президента

Після війни Росії проти України, що триває, не має залишитись ані "тліючого", ані замороженого конфлікту. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 8 серпня за підсумками 166-го дня повномасштабної війни.

"Після цієї російської війни проти України не має залишитись ані тліючого, ані замороженого конфлікту. Україна має повернути все, що Росія тимчасово захопила, а держава-агресор повинна бути покарана за злочин агресії. І це важливо не лише для справедливості. Тільки очевидний програш агресора, втрата ним усього захопленого та його міжнародно-правова відповідальність за агресію є запобіжниками проти будь-якої нової війни", — сказав президент.

За його словами, саме над цим працюють українські дипломати, Офіс президента, урядовці та "абсолютно всі, хто залучений до організації глобальної політичної, економічної та юридичної відповіді на російську агресію".

"Захищаючи нашу державу, ми автоматично захищаємо всіх, кому вже загрожувала чи ще може загрожувати держава-терорист. І, звичайно, найбільший внесок зараз роблять наші військові — всі українські герої, які ламають на полі бою російську терористичну машину", — наголосив він.

Раніше в Офісі президента заявили, що якщо переговори між Україною та РФ відбудуться зараз, то Росія захоче закріпити за собою окуповані території Херсонської, Запорізької, Донецької, Луганської областей.

Читайте також

"Глобальна архітектура безпеки не спрацювала": президент попередив про ризик нових конфліктів у світі

Росія тимчасово виводить з-під інспекцій США свою ядерну зброю

Росія заявляє про готовність підірвати ЗАЕС — Енергоатом

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок