Під грифом "таємно": у Волинській ОВА розповіли про план евакуації на випадок наступу з Білорусі

Під грифом "таємно": у Волинській ОВА розповіли про план евакуації на випадок наступу з Білорусі

На Волині підготували план евакуації цивільного населення на випадок військового вторгнення з боку Білорусі, – розповів Суспільному перший заступник голова обласної військової адміністрації Сергій Мовенко.

Деталі плану евакуації, каже заступник, знаходяться під грифом "таємно".

Вразі потреби, найперше план евакуації стосуватиметься прикордонних із Білоруссю районів: Камінь-Каширського та Ковельського. Зокрема тих громад, які знаходяться безпосередньо на кордоні з Республікою Білорусь.

"Якщо, не дай Боже, буде пряме вторгнення – є план, який було обговорено на засіданні евакуаційної комісії", – зазначив Сергій Мовенко. З його слів, керівники громад та районних військових адміністрацій знають як діяти.

Про шляхи евакуації, місця де буде знаходитись транспорт для перевезення людей в безпечне місце – знають керівники громад та районних військових адміністрацій.

В разі, якщо з боку Білорусі буде здійснена масштабна агресія – є план евакуації для Волинської області. "Впевнений, наші військові цього не допустять", – зазначив перший заступник голови Волинської ОВА.

Що відомо

  • 3 серпня в Рівненській обласній військовій адміністрації теж оприлюднили план евакуації населення з прикордонних із Білоруссю районах на випадок ворожого наступу.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок