Латвія зупиняє угоду про економічне співробітництво з Росією

Латвія зупиняє угоду про економічне співробітництво з Росією

Латвія зупиняє угоду про економічне співробітництво з Росією
. Фото: Брітта Педерсен / Getty Images

Латвія з 1 серпня призупинила угоду з Росією про економічне співробітництво.

Про це повідомило МЗС країни в офіційному віснику Latvijas vēstnesis.

Крім того, призупинено дію міжурядових угод між двома країнами про створення міжурядової комісії у сферах економічного, науково-технічного, гуманітарного та культурного співробітництва, а також угоди про спрощення взаємних поїздок жителів прикордонних територій.

Як повідомляє міністерство, з 16 травня були припинена дія міжурядової угоди з РФ про уникнення подвійного оподаткування, а також дія статті між урядами "про соціальний захист військових пенсіонерів Російської Федерації та членів їх сімей, які проживають на території Латвії".

Що відомо

  • З 1 серпня призупиняється дія угоди між Латвією та Російською Федерацією про спрощення взаємних поїздок жителів прикордонних районів.
  • 2 серпня Комісія Сейму Латвії із закордонних справ схвалила проєкт резолюції про визнання насильницьких дій Російської Федерації проти України та її мешканців тероризмом, а саму РФ державою, яка спонсорує тероризм. Члени Комісії закликають країни Євросоюзу негайно призупинити видачу туристичних і в'їзних віз громадянам Росії та Білорусі.

Читайте також

Поранені українські військові та цивільні зможуть проходити реабілітацію у Латвії

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок