Британія виділить 3 мільярди фунтів для допомоги Україні

Британія виділить 3 мільярди фунтів для допомоги Україні

Британія виділить 3 мільярди фунтів для допомоги Україні
Парламент Великої Британії, фото: Getty Images

Велика Британія планує виділити 3 мільярди фунтів стерлінгів для посилення обороноздатності та відбудови України.

Як повідомляє Sky News, відповідне рішення підтримав міністр фінансів Британії Надім Захаві

"Надхім Захаві звернувся до колег по кабінету міністрів із листом, у якому запропонував тимчасову підтримку кредитних ліній, які дозволяють британським експортерам допомогти захистити та відновити Україну", — йдеться у повідомленні.

Відповідно до джерел видання, у листі міністру міжнародної торгівлі Анне-Марі Тревельян Захаві зазначив, що підтримує запит на кредитні кошти, надані UK Export Finance (UKEF).

"У листі до пані Тревельян, копія якого була спрямована до Міністерства оборони, міністерство закордонних справ та на Даунінг-стріт, 10, Захаві сказав, що вважає "важливим, щоб ми продовжували підтримувати уряд України всіма можливими способами та демонстрували нашу віру у майбутнє України", — розповіли журналісти.

При цьому, відповідно до джерел Sky News, Захаві відігравав активну роль просуванні угоди з моменту вступу на посаду кілька тижнів тому.

Гроші будуть спрямовані на посилення українських Збройних сил на тлі російської збройної агресії та на майбутнє відновлення України. При цьому до 2,3 мільярда фунтів стерлінгів мають бути використані для фінансування військових контрактів, визначених урядом України, а решта 700 мільйонів фунтів стерлінгів підуть на проєкти з реконструкції.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • Агентство США з міжнародного розвитку USAID виділило Всесвітній організації охорони здоров'я додаткових 1,8 млн допомоги для підтримки охорони здоров’я в Україні.
  • На рахунок Національного банку України станом на 2 серпня зараховано один мільярд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу, при цьому у майбутньому очікується надходження ще 8 мільярдів.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 161. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок