На Тернопільщині ще дві будівлі стали доступнішими людям з інвалідністю

На Тернопільщині ще дві будівлі стали доступнішими людям з інвалідністю

На Тернопільщині ще дві будівлі стали доступнішими людям з інвалідністю
Діана Ярошенко / Суспільне

У селі Вільхівчик Гусятинської громади ще дві будівлі стали доступнішими людям з інвалідністю. Там облаштували заїзди до зупинки та клубу. Про це розповів місцевий житель Іван Космина.

За словами чоловіка, він пересувається на інвалідному візку і часто відчував проблему доступності у селі. Про заїзди для з інвалідністю, розповідає, клопотав, коли був депутатом Гусятинської громади.

У велі Вільхівчик поліпшили соціальну інфрастуктуру
У велі Вільхівчик поліпшили соціальну інфрастуктуру. Діана Ярошенко / Суспільне

"Будівлі, які будували раніше, на жаль, не є доступними. Але у нас можна заїхати в місцевий клуб. Це вже коли я був депутатом, там проводили будівельні роботи і з моєї ініціативи зробили доступний заїзд. Також можна заїхати на зупинку. Сподіваюсь, що у майбутньому ще зможемо заїхати в автобус. Але не знаю, коли у нас буде такий автобус".

Автобусна зупинка, доступна людям на інвалідних візках
Автобусна зупинка, доступна людям на інвалідних візках. Діана Ярошенко / Суспільне

Іван Космина каже, у селі є й інші установи, до яких потрібно облаштувати пандуси.

"Людям з інвалідністю у селі важко добратися у медпункт та сільську раду. Раніше я міг заїхати у приміщення цих установ, там були пандуси. Але медпункт і сільраду перенесли в іншу будівлю, а там пандуса немає".

Чоловік каже, доступна інфраструктура потрібна всюди.

"Мені здається, що наше суспільство ще не готове прийняти людей з інвалідністю. Не тільки влада, а все суспільство, тому що влада і є з цього суспільства. Нам ще до цього потрібно дорости", – розповідає Іван Косимина.

Читайте також

На початок