Мінцифри просить Meta пояснити правила модерації українського контенту у Facebook та Instagram

Мінцифри просить Meta пояснити правила модерації українського контенту у Facebook та Instagram

Мінцифри просить Meta пояснити правила модерації українського контенту у Facebook та Instagram
Суспільне Рівне

На сайті Міністерства цифрової трансформації України зʼявився відкритий лист до компанії Meta через блокування українського контенту в соцмережах. Мінцифри просить відкрити для користувачів з України правила модерації українського контенту, а також поділитися списком заборонених слів, які алгоритми розцінюють як неприйнятні. Це дозволить уникнути масових блокувань, зазначив Михайло Федоров.

"З першого дня війни українські блогери, журналісти та активісти висвітлюють перебіг повномасштабної війни в Україні. Діють як єдиний інформаційний фронт. Проте вони часто стикаються з блокуванням контенту про російське вторгнення у Facebook та Instagram. Увесь цей час команда Мінцифри допомагає розблоковувати пости та акаунти, але це не вирішує проблему глобально", — зазначають у листі.

"Ми розуміємо політику Meta щодо ненависті, але вважаємо несправедливим блокування акаунтів та приховування постів. Ми знаємо, що Україна переможе. Але із вашою допомогою це станеться набагато швидше".

Meta підтримує Україну з перших днів повномасштабного вторгнення. Компанія продемонструвала свою проукраїнську позицію і зробила доступним Facebook для iOS українською.

Водночас у Facebook і Instagram часто приховуються з дописи з хештегами, які закликають визнати Росію країною спонсором тероризму.

Більше про сучасну культуру та соціальні мережі в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок