Спортсмен з Кіровоградщини став чемпіоном України зі змішаних єдиноборств

Фото Олександра Коренкова

Мілан Ніколенко з міста Долинська Кропивницького району Кіровоградської області став чемпіоном України зі змішаних єдиноборств. Про це Суспільному розповів тренер спортсмена Олександр Коренков.

Змагання відбувались 23-24 липня в Мукачевому Закарпатської області. Їх учасниками стали близько двох сотень спортсменів з 13 областей України. В перший день відбулися півфінальні бої, у другий – фінальні поєдинки.

Мілан Ніколенко переміг у ваговій категорії до 70 кілограмів. За словами Олександра Коренкова, у ваговій категорії його підопічного змагались 16 бійців.

"Перед змаганнями Мілан тиждень був на тренувальних зборах на Волині, де готувався до чемпіонату України. На самому ж чемпіонаті провів чотири поєдинки, у трьох з яких переміг достроково, фінал виграв за очками".

Долинський боєць був єдиним представником Кіровоградської області на першості країни.

• Перше загальнокомандне місце чемпіонату вибороли спортсмени з Київської області, друге – бійці з Києва, третьою стала команда Волинської області.
  • Переглянути поєдинки можна на YouYube-каналі Федерації змішаних єдиноборств ММА України.