Майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок відбувся в Хмельницькому в рамках проєкту психологічної допомоги при вигоранні. За словами організаторки заходу Олени Покотило, частину мотанок відправлять на фронт для бійців.
"Коли я позаймалася, поволонтерила, то потім такий настрій веселий стає. Я буду робити мотанку для мами, тата і кота", — каже волонтерка, учасниця майстер-класу Іванна Саблук.
Десятирічна хмельничанка Іванна, каже, разом із подругою Поліною займаються волонтерством від початку повномасштабного вторгнення Росії до України. Разом прийшли і на майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок.

Інша учасниця, Поліна, каже, що виготовлятиме ляльку для себе, мами, тата і брата.
Разом із сином Захаром прийшла на майстер-клас хмельничанка Леся Тучапська. Жінка розповідає: мабуть, усі будуть робити лялечки для перемоги, ми теж, заради перемоги, мирного неба.
Уперше робила ляльку-мотанку пресофіцерка Головного управління служби з надзвичайних ситуацій в області Маріна Козак. Каже, такий захід зараз на часі.

"Очікуємо на позитивний заряд сил, енергії, віримо, що ляльки-мотанки будуть оберегом для героїв, які боронять нашу Україну, борються за мир, за спокій, віримо в перемогу, і робимо все можливе", — коментує Маріна.
Організаторка майстер-класу, голова правління Жіночого антикорупційного руху Олена Покотило розповіла, подібні заходи організовують не вперше.
"Ми ще практикуємо виготовлення індивідуальних таких мотанок для бійців. Наші захисники можуть їх покласти в бронежилет. Дай Бог, щоб оберігало. Використовуємо вже всі методи, аби перемоги", — каже вона.

Ляльку-мотанку виготовляють із натуральних матеріалів без голки та ножиць, розповідає майстриня Тетяна Терещенко. Та ділиться секретом техніки.
"Єдиний секрет мотання — треба робити її на позитиві. Я дуже раджу подумати про щось хороше, родину", — говорить майстриня.
Авторка —Ярослава Антошевська.
Читайте також
- Діти малюють картини на військових шоломах та армійських флягах. Який подарунок готують президенту