ЄС затвердив сьомий пакет санкцій проти Росії

ЄС затвердив сьомий пакет санкцій проти Росії

Важливо
ЄС затвердив сьомий пакет санкцій проти Росії
Прапори України та ЄС, Київ, 23 червня 2022 року. AP/Nariman El-Mofty

Європейський Союз затвердив сьомий пакет санкцій проти Росії. Про те, що країни Європейського Союзу, зокрема, погодилися продовжити санкції проти Росії до січня 2023 року, це повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

"Держави-члени погодилися з нашими посиленими, продовженими санкціями ЄС проти Кремля. Це посилає потужний сигнал Москві: ми будемо тримати високий тиск стільки, скільки потрібно", — написала президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

15 липня Єврокомісія запропонувала новий пакет санкцій проти РФ. У ньому, зокрема, йдеться про ембарго на експорт золота. Також Єврокомісія запропонувала продовжити всі чинні антиросійські санкції до кінця січня 2023 року.

Як зазначено на сайті Європейської комісії, новий санкційний пакет запровадить нову заборону на імпорт російського золота, одночасно посилюючи контроль над експортом подвійного використання та передових технологій.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • 1 липня видання Bloomberg повідомило, що країни ЄС працюють над погодженням сьомого пакета антиросійських санкцій, які, зокрема, можуть містити обмеження щодо торгівлі російською нафтою та транзиту підсанкційних товарів, однак у фокусі уваги досі перебуває ймовірна заборона на торгівлю золотом.
  • 21 червня президент Володимир Зеленський закликав Європейський союз якнайшвидше схвалити сьомий пакет санкцій проти Росії.
  • 20 червня Рада ЄС продовжила до 23 червня 2023 року санкції проти РФ, запроваджені у відповідь на тимчасову окупацію Криму та Севастополя.
  • На початку червня заступник міністра закордонних справ Польщі Павло Яблонський повідомив, що ЄС працює над сьомим пакетом санкцій проти Росії через її повномасштабне вторгнення в Україну.
  • 3 червня Європейський Союз схвалив шостий пакет санкцій проти РФ через вторгнення в Україну.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 148. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок