Єврокомісія запропонувала новий пакет санкцій проти РФ

Єврокомісія запропонувала новий пакет санкцій проти РФ

Єврокомісія запропонувала новий пакет санкцій проти РФ
. Фото: АР

Новий пакет санкцій проти Росії включатиме зокрема ембарго на експорт золота. Також Єврокомісія запропонувала продовжити всі чинні антиросійські санкції до кінця січня 2023 року.

Як зазначено на сайті Європейської комісії, новий санкційний пакет запровадить нову заборону на імпорт російського золота, одночасно посилюючи контроль над експортом подвійного використання та передових технологій.

"Таким чином, це посилить узгодженість санкцій ЄС із санкціями наших партнерів по G7. Це також посилить вимоги до звітності, щоб посилити заморожування активів ЄС", — йдеться у повідомленні.

У пакеті також наголошується, що санкції ЄС жодним чином не спрямовані на торгівлю сільськогосподарською продукцією між третіми країнами та Росією. Нещодавно Сполучені Штати Америки дозволили проводити низку транзакції з Росією, зокрема виключили з санкційного списку з дочірньої компанії "Альфа-Банку" в Казахстані та дозволили проводити операції з колишньою дочкою "Газпрому".

Насамкінець пропонується продовжити чинні санкції ЄС на шість місяців, тобто до наступного перегляду наприкінці січня 2023 року. Наразі пакет обговорюватиметься державами-членами в Раді з огляду на його ухвалення.

Санкції. Усі останні новини

Що відомо

  • Європейський Союз заморозив активи російських олігархів на суму 13,8 мільярда євро. Йдеться про фізичних та юридичних осіб, на яких накладено обмеження через війну Росії проти України.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок