Бойові дії в Україні перебувають на вирішальній стадії — Пентагон

Бойові дії в Україні перебувають на вирішальній стадії — Пентагон

Бойові дії в Україні перебувають на вирішальній стадії — Пентагон
Міністр оборони США Ллойд Остін під час засідання Консультативної групи з безпеки України на авіабазі Рамштайн, Німеччина, 26 квітня 2022 року. Фото: АР

Бойові дії в Україні перебувають на вирішальній стадії, і Захід продовжить шукати нові способи надання довгострокової військової допомоги Києву.

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін під час віртуальної зустрічі Контактної групи з оборони України, що координує надання допомоги Україні в оборонній сфері після вторгнення Росії.

"Йдеться про вирішальний етап конфлікту. Тому наша колективна підтримка України має життєву важливість, має бути невідкладною", — зазначив посадовець.

За його словами, США не відмовляться від підтримки України.

"Росія думає, що може протриматися довше України, протриматися довше за нас. Але це лише черговий із низки прорахунків Росії. Ми єдині в нашій підтримці, ми твердо віддані своїм зобов'язанням і будемо на висоті", — підкреслив міністр.

Ллойд Остін також заявив, що президент РФ Володимир Путін переоцінив військову міць Росії та водночас недооцінив українців. Керівник Міноборони США заявив, що допомога Україні буде організована таким чином, щоб Київ мав технології, боєприпаси та вогневу міць для самооборони.

Раніше посадовець підтвердив, що США нададуть Україні ще чотири ракетні системи залпового вогню HIMARS, які ввійдуть в новий пакет військової допомоги.

Що відомо

  • 8 липня президент США Байден підписав 15-й пакет допомоги Україні у сфері безпеки на понад на 400 мільйонів доларів. У нього увійшло високоточне озброєння великої дальності — 4 американські РСЗВ HIMARS, а також снаряди для артилерії.
  • Верховна рада 19 липня ухвалила рішення створити Тимчасову спеціальну комісію з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану.

Читайте також

MLRS та HIMARS: які реактивні системи залпового вогню надають Україні союзники

Як удари HIMARS по складах впливають на боєздатність армії РФ — генерал Маломуж

Вторгнення Росії в Україну, день 147. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок