Перша леді України відвідала Білий дім. Зеленський розповів, чого очікує від цього візиту

Перша леді України відвідала Білий дім. Зеленський розповів, чого очікує від цього візиту

Оновлено
Перша леді України відвідала Білий дім. Зеленський розповів, чого очікує від цього візиту
. Олена Зеленська з Джилл та Джозефом Байденом біля Білого дому. Фото: Соцмережі Олени Зеленської

Перша леді України Олена Зеленська 19 липня зустрілася зі своєю американською колегою Джилл Байден в Білому домі. Президент Володимир Зеленський зазначив, що очікує від цього візиту вагомих результатів для України.

"Серця американського народу – з матерями України". Авторка цих слів – перша леді США Джилл Байден. Сьогодні "повертаю" їй візит – на запрошення пані Джилл зустрілася з нею у Вашингтоні", — написала Олена Зеленська.

Вона зазначила, що зазвичай вважається, що у подружжів перших осіб – лише гуманітарні завдання.

Та війна показала – це не так. Наша сила не така вже й "м’яка". Ми багато можемо, тим паче разом. Було надзвичайно приємно зустрітися з Президентом Джозефом Байденом, віцепрезиденткою Камалою Гарріс та другим джентльменом Даґласом Емгоффом", — додала перша Леді України.

Перша леді України відвідала Білий дім
Олена Зеленська з Джилл та Джозефом Байденом біля Білого дому. Фото: Соцмережі Олени Зеленської

Президент у вечірньому відеозверненні сказав, що збільшення американської підтримки для України, додаткова допомога для захисту людей від російського терору, вирішення гуманітарних потреб – це все завдання візиту першої леді України до Сполучених Штатів.

"І я очікую від цього візиту першої леді вагомих результатів для України у співпраці з Америкою. Саме зараз це важливо. Вже відбулись зустрічі і з державним секретарем Ентоні Блінкеном, з Самантою Пауер та іншими впливовими жінками-політиками, що представляють урядові та парламентські структури Америки. Завтра Олена виступатиме в Конгресі – від імені усіх українських матерів, усіх українських жінок, і це буде важливе звернення. І я дуже вірю, що його дійсно почують ті, від кого залежить ухвалення рішень в США", — додав Зеленський.

Він також подякував вдячний президентському подружжю США, усім представникам американської адміністрації та кожній американській родині "за тепле ставлення до України країни й українців".

Що відомо

  • Перша леді США Джилл Байден 8 травня в неочікувано відвідала Ужгород, де зустрілася з Оленою Зеленською.
  • Дружина президента України Олена Зеленська 18 липня на запрошення Першої леді США розпочала візит до Вашингтона.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 147. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок