Галину Григоренко призначено заступницею міністра культури

Галину Григоренко призначено заступницею міністра культури

Галину Григоренко призначено заступницею міністра культури
Фото: The Aspen Institute Kyiv/Facebook

15 липня Уряд призначив Галину Григоренко на посаду заступниці міністра культури та інформаційної політики України. Про це повідомили на сайті мінкульту. Раніше Григоренко очолювала Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти.

До 2017 року Григоренко була директоркою освітніх програм в організації "Культурний Проєкт", де відповідала за цикли просвітницьких курсів з гуманітарних дисциплін (візуального мистецтва, музики, літератури, філософії, кінематографа, історії України для широкої аудиторії).

У 2017 році стала співзасновницею і генеральною продюсеркою громадської організації Open Opera Ukraine, що реалізує проєкти у сфері барокової музики. Влітку 2019 року долучилася до команди Офісу з розробки гуманітарної політики під патронатом тодішнього міністра культури.

У 2020 перейшла до Держмистецтв. Під її керівництвом була сформована команда та запущена робота органу, який відповідає за реалізацію державної політики в сфері мистецтв та мистецької освіти.

Про зміни в українському культурному законодавстві

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок