До Львова доправили 8-річного хлопця, який отримав травми через ракетний удар по Вінниці

До Львова доправили 8-річного хлопця, який отримав травми через ракетний удар по Вінниці

До Львова доправили 8-річного хлопця, який отримав травми через ракетний удар по Вінниці

До Львова доправили 8-річного Романа, який отримав травми через ракетний удар по Вінниці. Його мама Галина Олексів загинула. Про це у коментарі Суспільному повідомила подруга загиблої Анна Бутровська.

За її словами, Роман у комі, але його стан стабілізувався. Зі Львова дитину мають транспортувати до Польщі.

"Транспортувати вирішили лікарі, так як через опіки шкіри в організм потрапляє багато небезпечних токсинів. Тому зараз в Польщі шукають лікарню, де займаються лікуваннями опіків такого типу, які має Рома...", — каже Анна Бутровська.

Родина збирає гроші на лікування дитини.

Як повідомив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, до Львова планують транспортувати п'ятьох важких пацієнтів.

"Двох поранених гелікоптерами доставили з Вінниці до Львова в опіковий центр. Ще один пацієнт — в дорозі. Двох важкопоранених готують до транспортування", — повідомив голова Вінницької ОВА.

Таке рішення, за його словами, ухвалили 16 липня під час виїзного консиліуму медиків із Національного інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова, Інституту нейрохірургії імені Ромоданова та Інституту отоларингології імені професора Коломійченка.

Що відомо

  • Через ракетний удар по Вінниці загинула дружина декана Львівської музичної академії Ярослава Олексіва Галина. Про це музикант повідомив у Facebook 16 липня.
  • Його 8-річний син, який був з мамою, у лікарні.
  • 16 липня у Вінниці рятувальники завершили розбирати завали, що виникли після обстрілів РФ.
  • За даними департаменту охорони здоров’я ОВА внаслідок обстрілу загинуло 23 людини з них 3 дитини. Звернулися за допомогою 202 людини, з них 68 госпіталізовані у тому числі 4 дитини, 110 надали допомогу амбулаторно.
  • Підрозділи ДСНС врятували 3 людини. 1 особа залишається у розшуку (безвісно зникла).
  • 14 липня, близько 11:00 російські війська вдарили крилатими ракетами по Вінниці. Під час повітряної тривоги дві ракети над областю збили сили ППО, дві — потрапили в центр міста.
  • Ракетні удари по місту завдали з акваторії Чорного моря.
На початок