П'ять медичних закладів Тернопільщини не підписали угоди з Національною службою здоров’я України

П'ять медичних закладів Тернопільщини не підписали угоди з Національною службою здоров’я України

П'ять медичних закладів Тернопільщини не підписали угоди з Національною службою здоров’я України intermarium

П'ять медичних закладів області не підписали угоди з Національною службою здоров’я України. Це Микулинецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації, Заліщицький обласний госпіталь інвалідів війни та реабілітованих, Буданівська обласна психоневрологічна лікарня, Тернопільська стоматологічна поліклініка і Тернопільська міська стоматологічна поліклініка №1.

Про це повідомила представниця пресслужби НСЗУ Христина Петрик:

"Якщо ці заклади не виконають всіх умов Національної служби здоров’я і не підпишуть угоду, то не матимуть фінансування з державного бюджету, а, отже, не отримуватимуть відшкодування за надані пацієнтам послуги. У трьох з них немає чинної ліцензії на медичну практику. А це є обов’язкова умова для того, аби укласти договір з НСЗУ. І ще два заклади технічної помилки допустилися. Вони в графі "запланована кількість медичних послуг" вказали "0", а тут потрібно було вказати дані – це кількість послуг, які цей заклад надавав у минулому році. І власне, саме тому ці лікарні не змогли отримати договір на надання послуг до старту Програми "Медична гарантія", тобто до 1 квітня.

Не мають чинної ліцензії на медичну практику Микулинецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації, Заліщицький обласний госпіталь інвалідів війни та реабілітованих і Буданівська обласна психоневрологічна лікарня. І ще два заклади, які вказали "0" у своїй пропозиції, - це Тернопільська стоматологічна поліклініка і Тернопільська міська стоматологічна поліклініка №1. Всі ці заклади зможуть підписати договір з НСЗУ, коли виконають вимоги, тобто, отримають ліцензію, автономізуються. Фінансування на них передбачене і ми очікуємо, що ці заклади зможуть підписати ці договори з НСЗУ вже у квітні".

Відповідно до вимог Національної служби здоров’я України, аби отримати ліцензію, медичні заклади повинні забезпечити достатню кількість кваліфікованих медиків та обладнання. А для роботи в електронній системі охорони здоров’я eHealth – необхідну кількість комп’ютерної техніки. Лише, якщо лікарня виконає всі умови, НСЗУ може підписати з нею угоду про фінансування гарантованих медичних послуг, - розповіла Христина Петрик.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди