Україна U19 розгромно виграла ключовий матч відбору та майже гарантувала вихід на Євро-2022 з футзалу

Futsal Week

Синьо-жовті здобули надпереконливу перемогу над головним суперником.

Юніорська збірна України U19 майже гарантувала собі вихід на чемпіонат Європи з футзалу. Трапилося це за підсумками матчу другого туру проти Бельгії U19.

Україна U19 розпочала відбір на Євро-2022 з розгромної перемоги над Андоррою з рахунком 10:2. І разом зі збірною Бельгії очолювала турнірну таблицю групи, маючи по три очки.

Проти Бельгії збірна України U19 мала зустрітитися у другому таймі. І цей матч перетворювався у ключовий для української команди: у разі перемоги синьо-жовті майже напевне гарантують собі участь у фінальній частині чемпіонату Європи.

Як і у першому турі, Україна U19 майже гарантувала собі вихід на Євро з футзалу. Вже у першому таймі українські футзалісти відправили у ворота суперника шість м'ячів: дублем відзначився Андрій Британ, автор хет-трику проти Андорри U19.

Після перерви Україна U19 продовжила розгром Бельгії U19. І закінчила матч з перевагою у 11 м'ячів.

• Відбір на Євро-2022. Група 6

Бельгія U19 - Україна U19 0:11

Голи: Калашник, 6, Квасний, 9, Британ, 14, 18, 32, Дичук, 18, Ткачук, 19, Скибчук, 24, Маліновський, 29, Сметаненко, 39, 40

ОНОВЛЕНО: За результатами іншого матчу, в якому Андорра обіграла Молдову - Україна достроково вийшла на Євро-2022. Пряму трансляцію цих змагань дивіться на Суспільне Спорт!

Турнірна таблиця

1. Україна U19 - 6 очок (2 матчі), 21:2 (різниця м'ячів)
  2. Бельгія U19 - 3 (2), 6:11
  3. Андорра U19 - 3 (2), 7:14
  4. Молдова U19 - 0 (2), 4:11

Заключний матч відбору Україна U19 проведе проти Молдови U19 10 липня. За його підсумками буде сформована остаточна турнірна таблиця у групі України.

• 4-10 вересня. Чемпіонат Європи U19 з футзалу в іспанському Хаені.
  • У фінальну частину турніру вже пройшли сім команд: юніорські команди Хорватії, Франції, Італії, Португалії, Польщі, Румунії та Іспанії.
Суспільне Спорт - офіційний транслятор Євро U19 з футзалу. Дивитися наживо Євро U19 можна на сайті Суспільне Спорт та Youtube-каналі Суспільне Спорт з 4 по 10 вересня.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо