Україна U19 з розгромної перемоги стартувала у відборі на Євро-2022 з футзалу

Futsal Week

Перша перемога української команди у кваліфікації.

Юніорська збірна України з футзалу здобула перемогу у стартовому матчі відбору на чемпіонат Європи-2022. У першому поєдинку українці обіграли команду Андорри - 10:2.

Відбір для збірної України U19 мав розпочатися ще у середині березня 2022 року. Однак через повномасштабне вторгнення Росії УЄФА ухвалила рішення перенести відбіркові матчі групи 6, у якій виступає українська збірна, на початок липня.

Формат змагань юніорського Євро-2022 з футзалу передбачає прохід у фінальну частину переможця групи. Для цього Україні U19 потрібно посісти перше місце - на чемпіонат Європи проходить лише переможець групи.

Перший матч у кваліфікації юніорська збірна України провела проти Андорри. І здобула у ньому результативну перемогу.

Ще у першій половині зустрічі українські футзалісти забезпечили собі перевагу над суперником. Менш ніж за хвилину, у період з 16 по 17 хвилину українці забили три м'ячі у ворота Андорри U19.

Другий тайм українці розпочали з двох пропущених м'ячів за хвилину від Андорри U19. Попри це, до кінця тайму забивала лише Україна U19: хет-трик оформив Андрій Британ, дубль у Лутая, а також Олександра Дичука і Андрія Ткачука.

• Відбір на Євро-2022. Група 6

Україна U19 - Андорра U19 10:2

Голи: Лутай, 16, 29, Дичук, 17, 34, Британ, 17, 27, 35, Ткачук, 24, 39, Сметаненко, 28 - Перес, 21, Блат, 21

Українці очолили турнірну таблицю групи, маючи стільки ж очок, що і Бельгія U19, але кращу різницю м'ячів.

Турнірна таблиця

1. Україна U19 - 3 очки (1 матч), 10:2 (різниця м'ячів)
  2. Бельгія U19 - 3 (1), 6:0
  3. Молдова U19 - 0 (1), 0:6
  4. Андорра U19 - 0 (1), 2:10

Вирішальний матч у відборі Україна U19 зіграє проти Бельгії U19 у п'ятницю, 8 липня. Це буде центральний поєдинок за перше місце у групі.

• П'ятниця, 8 липня, 15:00. Україна - Бельгія
  • Неділя, 10 липня, 18:00. Україна - Молдова
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо