Янукович закликав Київ до "миру шляхом взаємних поступок"

Янукович закликав Київ до "миру шляхом взаємних поступок"

Янукович закликав Київ до "миру шляхом взаємних поступок"
Віктор Янукович під час прес-конференції в Москві (Росія), 6 лютого 2019 р. Фото: УНІАН

Колишній президент України Віктор Янукович, який утік до Росії взимку 2014 року після Революції Гідності, звернувся до українців. Він розкритикував нову владу, а також назвав варіант закінчення війни "шляхом взаємних поступок".

Звернення четвертий президент-втікач опублікував на сторінці свого прессекретаря Юрія Кірасіра.

Янукович пише, що інформаційну політику української влади перенасичено "переможними реляціями" та "пропагандою". Особливо його обурює національний телемарафон. Також колишній президент звинувачує нинішню владу у придушенні інакодумства.

"Керівництво України має, поки не пізно, припинити ділити українців на правильних та неправильних, знайти в собі сили протягнути руку тим, хто оцінює ситуацію інакше. Зараз настав час об'єднатися не заради війни, на якій щодня гинуть сотні українців, а навколо спільного пошуку рішень ", — йдеться у зверненні.

Наприкінці Янукович заявив, що він "знає, якими мають бути наступні кроки, дії та рішення, які допоможуть досягти миру шляхом взаємних поступок".

Наразі Янукович, за інформацією ЗМІ, перебуває в Росії.

Що відомо

  • 1 червня суд дозволив слідчим ДБР провести спеціальне розслідування щодо колишнього президента України Віктора Януковича. Його підозрюють у підбуренні військовослужбовців Управління держохорони України до дезертирства.
  • Також Печерський районний суд Києва надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно експрезидента України Віктора Януковича за обставинами вчинення ним державної зради внаслідок підписання "Харківських угод" з Росією.
  • 31 травня стало відомо, що ДБР дозволили провести спецрозслідування щодо Азарова через "Харківські угоди".

Читайте також

"Харківські угоди" наблизили окупацію Криму?

Чому Україна не визнає припинення Харківських угод. Пояснює МЗС

Янукович нагадав про себе і попередив Україну про "загрозу злиття" з Польщею

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок