Спортсмен з Луганщини у шістці найкращих зі стрибків у воду

Df-ua.org

Спортсмен із Луганщини тричі потрапив до шістки найкращих на світовій першості зі стрибків у воду — в його активі 2-е, 4-е, та 6-е місця. Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Він додав, що мова йде про 16-річного Олексія Середу, який ще із двома спортсменами представляв Луганщину на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що закінчився в Угорщині.

Гайдай зазначив, що 28 червня юнак зі своїм партнером із другим результатом відібралися до фіналу у синхронних стрибках з вишки, але у підсумку посіли четверту сходинку, а 1 липня Олексій Середа здобув друге місце у синхронних стрибках змішаних пар з вишки.

"До речі, ця нагорода стала першою у зазначеній дисципліні за всю історію виступів українських спортсменів на чемпіонатах світу", — йдеться в повідомленні.

Очільник Луганщини повідомив, що учора, 3 липня, у фіналі чемпіонаті світу у стрибках з вишки серед чоловіків, Олексій Середа став шостим.