Їздила на роботу з Компаніївки. У Кропивницькому лікарка-інфекціоністка отримала службове житло

Їздила на роботу з Компаніївки. У Кропивницькому лікарка-інфекціоністка отримала службове житло

Їздила на роботу з Компаніївки. У Кропивницькому лікарка-інфекціоністка отримала службове житло
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому вручили службове житло дитячій лікарці-інфекціоністці Вікторії Шамшур. У місті свого помешкання не мала. Протягом семи років на роботу жінка їздила з селища Компаніївка, що за 30 кілометрів від Кропивницького. На квартирній черзі з 2019.

Вікторія Шамшур працює в інфекційному відділенні кропивницької центральної міської лікарні з 2015 року. Це одна з госпітальних баз для хворих на коронавірус.

"Я працювала у приймальному відділенні для дорослих. З осені минулого року і до березня 2022 року була дуже гаряча пора. Через приймальне відділення за зміну приймали 12-16 пацієнтів. Бували такі випадки, що приймаєш хворого з підозрою на Covid, призначаєш лікування, а під приймальним відділенням вже стоїть черга з людей, яких привезла "швидка" допомога".

За словами Вікторії, з квітня, коли кількість хворих на коронавірус зменшилась, лікує дитячі хвороби.

"Складність у роботі з немовлятами полягає в тому, що дитина не може розповісти, що в неї болить. Тому лікар має клінічно правильно оцінити симптоми".

житло лікарці
Лікарка Вікторія Шамшур на робочому місці/Суспільне Кропивницький

Отримання службового житла стимулює молодих лікарів залишатися в місті, вважає керівник центральної міської лікарні №1 Олександр Артюх.

"Основа будь-якого закладу медичного – це кадри. Хочу сказати, що з початку пандемії деякі фахівці, які пропрацювали більше 30 років, звільнились і втекли. Натомість молоді взяли на себе велике навантаження".

Службовим житлом квартира вважатиметься десять років, поки лікарка працюватиме у Кропивницькому. Потім зможе оформити її як власність.

"Тут є кімната, ванна, кухня, балкон, газова плита, котел, проведене опалення. У квартирі житиму разом з донькою, їй 3,5 роки. Планую втілити свою дизайнерську мрію і облаштувати інтер’єр в скандинавському стилі".

Зі слів Олександра Артюха, ще житла потребує родина лікарів-переселенців, яких працевлаштували в лікарню.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок