Київ та Мадрид стали містами-побратимами

Київ та Мадрид стали містами-побратимами

Київ та Мадрид стали містами-побратимами
Фото: Віталій Кличко/Facebook

Київ та столиця Іспанії Мадрид стали містами-побратимами. 29 червня мер Києва Віталій Кличко і мер Мадрида Хосе Луїс Мартінес-Алмейда підписали Меморандум про побратимство. Мадрид став першим іспанським містом-побратимом Києва.

Про це повідомив Віталій Кличко, який взяв участь у відкритті саміту НАТО у Мадриді.

Фото: Віталій Кличко/Facebook
Мер Києва Віталій Кличко і мер Мадрида Хосе Луїс Мартінес-Алмейда підписали Меморандум про побратимство. Фото: Віталій Кличко/Facebook

За його словами, з іспанським колегою обговорили кілька проектів, які планують спільно втілити в українській та іспанській столицях.

Фото: Віталій Кличко/Facebook
Мер Києва Віталій Кличко і мер Мадрида Хосе Луїс Мартінес-Алмейда. Фото: Віталій Кличко/Facebook

"Це історична подія для наших міст і відбулася вона під час історичного саміту НАТО, який відбувається в ці дні в Мадриді. Я дякую нашим західним партнерам, нашим іспанським партнерам за підтримку України в цей критичний для неї час. І, переконаний, наша співпраця з Мадридом буде ефективною і корисною для наших столиць", — наголосив Віталій Кличко.

Він додав, що Мадрид приймає біженців з України, які змушені виїжджати з країни через російську військову агресію, надає гуманітарну допомогу Києву та іншим українським містам.

Що відомо

  • У Мадриді 29-30 червня відбувається саміт НАТО. Президент Володимир Зеленський виступив на саміті з промовою, у якій наголосив, що Росія не зупиниться на Україні, а наступними можуть стати країни Північноатлантичного Альянсу. Він також закликав країни НАТО надавати Україні більше сучасного протиракетних і протиповітряних систем, щоб "зупинити тактику РФ по знищенню міст і цивільних".
  • На саміті лідери країн НАТО погодилися посилити підтримку і узгодили комплексний пакет допомоги Україні, заявив генсек Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг.

Читайте також

Росія — "найбільша загроза". Про що ідеться у Стратегічній концепції НАТО

Вторгнення Росії в Україну, день 126. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок