Російські військові дистанційно замінували один з мікрорайонів Чугуєва на Харківщині

Російські військові дистанційно замінували один з мікрорайонів Чугуєва на Харківщині

Російські військові дистанційно замінували один з мікрорайонів Чугуєва на Харківщині
Суспільне Харків

Вночі проти 24 червня армія РФ обстріляла місто Чугуїв. Внаслідок цього мікрорайон Осинівка дистанційно замінований.

Про це повідомила Чугуївська міська голова Галина Мінаєва.

"Мешканців цього мікрорайону та всіх прилеглих вулиць закликаю до максимальної обережності та уваги! При виявленні будь-яких незнайомих предметів тримайтеся від них на відстані та негайно повідомляйте працівникам МНС", — повідомила Мінаєва.

Мінаєва закликала людей бути обережними та не перебувати без необхідності на вулицях.

За інформацією керівника обласного Департаменту цивільного захисту Івана Сокола, російські військові майже щодня дистанційно мінують територію Харкова та області.

"Харків'яни себе дуже часто останнім часом заспокоюють. Не потрібно себе заспокоювати. Місто перебуває у безпосередній близькості до бойових дій. У агресорів є така можливість як мінування на дистанційній відстані. Тому кожного дня, навіть після того, як оглянуть сапери територію вночі, вночі, через годину, через хвилину може бути ця територія замінована дистанційно. Тому дуже прошу всіх звертати на це увагу та дбати про власну безпеку", — сказав Сокол.

Що відомо

  • Обстріли Чугуєва посилилися за останній тиждень. Ввечері 21 червня російська армія обстріляла Чугуїв поблизу Харкова, шестеро людей загинули, ще стільки ж отримали поранення, повідомили у прокуратурі.
  • 22 червня Чугуїв обстріляли зранку та ввечері. Внаслідок обстрілів почалися пожежі. Через ранковий обстріл РФ загинули двоє людей. Снаряд влучив у міську котельну, пошкоджені житлові будинки.
  • 23 червня внаслідок російських обстрілів двоє дітей були поранені у Чугуєві, також поранення дістали ще четверо дорослих, повідомили в обладміністрації.

Читайте також

Поранений керівник групи харківських саперів повернувся до роботи

Вибір редакції

На початок