Нафта, гроші та авіація. Велика Британія запроваджує нові санкції проти Росії

Нафта, гроші та авіація. Велика Британія запроваджує нові санкції проти Росії

Нафта, гроші та авіація. Велика Британія запроваджує нові санкції проти Росії
Фото: Paul Fiedler

Уряд Великої Британії 23 червня оголосив про запровадження проти Росії нових санкцій. Обмеження стосуватимуться експорту товарів і технологій нафтопереробної та авіаційної галузей, а також використання в Росії британської валюти й банкнот ЄС.

Як повідомили в британському уряді, обмеження стосуються заборони на експорт, постачання та доставку товарів і технологій, що стосуються хімічної та біологічної зброї, морської сфери та нафтопереробної галузі, а також експорт або використання в Росії авіаційного палива та паливних добавок.

Що стосується валютних обмежень, то вони передбачають заборону на експорт до Росії або для використання в Росії банкнот фунтів стерлінгів або валют ЄС, а також заборону надання, постачання або доставку таких банкнот особам, що пов'язані з Росією.

Також накладається заборона на надання технічної допомоги, фінансових послуг, коштів та брокерських послуг, пов'язаних з імпортом чавуну та сталі. Крім цього, Велика Британія забороняє імпорт, придбання або доставку окремих товарів, "які приносять прибуток", що походять із Росії або відправляються з Росії.

Окремі обмеження поширюватимуться також і на непідконтрольні українському уряду території.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок